Urokliwy ślub w Kościele pw. Matki Boskiej Śnieżnej w Mikołowie

Ten ślub obfitował we wzruszające, romantyczne momenty. Państwo Młodzi starannie zadbali o każdy szczegół tego wyjątkowego dnia - od dodatków ślubnych, przez niezwykłe miejsce, po oryginalny samochód. Na dodatek trudno wymarzyć sobie lepszą pogodę niż ta, która obudziła nas w ten (czerwcowy?) poranek. Praca nad uwiecznieniem ślubu i wesela Marleny i Patryka była dla mnie ogromną przyjemnością!

Zacznę może od tego, że - ku mojej radości! - Marlena wybrała piękną i bardzo fotogeniczną suknię ślubną. Eleganckie koronki i rząd guziczków stały się świetnym dopełnieniem całego reportażu z przygotowań do uroczystości. Urzekająca oprawa florystyczna (spójrzcie na te pastelowe wstążki przy bukiecie!) idealnie współgrała z suknią - i nie tylko!

ślub panna młoda suknia ślubnaślub para młoda suknia ślubna ślub para młoda suknia ślubna ślub para młoda ślub para młoda

Gwoździem programu był błękitny Volkswagen Beetle, którym Młoda Para pojechała do ślubu. W drodze na salę weselną zatrzymaliśmy się w pięknym miejscu - urzekł nas nie tylko klimat lasu, ale także rysująca się na drugim planie polana. Piękne, wczesnopopołudniowe światło podkreśliło wyjątkowość chwili i dodało całości nieco romantyzmu. Błękitny garbus okazał się być doskonałym "gadżetem" do zdjęć - nie mogliśmy sobie odmówić kilku ujęć na jego tle!

Państwo Młodzi zdecydowali się wziąć ślub w Kościele pw. Matki Boskiej Śnieżnej w Mikołowie. Tuż po zaślubinach na Marlenę i Patryka czekał szpaler policyjny - muszę przyznać, że ta "mundurowa" tradycja zawsze robi na mnie ogromne wrażenie.

 

ślub para młoda ślub para młoda suknia ślubnaślub para młoda suknia ślubnasesja ślubna para młoda suknia ślubna garnitur ślubnysesja ślubna para młoda suknia ślubna garnitur ślubny

Wspominałem, że Marlena i Patryk zadbali o każdy szczegół? Na sali weselnej przekonałem się, że osiągnęli w tym poziom mistrzowski. Upominki dla gości w postaci małych sukulentów stały się jednocześnie oryginalnymi winietkami. Gości wchodzących na wesele witała tablica z pięknie wykaligrafowanym pozdrowieniem. Poza klasyczną foto budką Młodzi zadbali także o genialny gadżet - iście instagramową ramkę w gigantycznym rozmiarze. Przepiękna okolica sali weselnej stała się świetnym tłem do zdjęć Pary Młodej i gości weselnych.

 

para młoda suknia ślubna ślub weselepara młoda wesele suknia ślubna

Reasumując - ten urokliwy ślub w Kościele pw. Matki Boskiej Śnieżnej w Mikołowie z pewnością pozostanie na długo w mojej pamięci. Mam nadzieję, że i w Waszej - zostawiam Was ze zdjęciami z tego niezwykłego dnia

 

Tekst i zdjęcia: Whitedressphoto

 www.whitedressphoto.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj