Nowa jakość ślubnych fotografii

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, dlatego młoda para chce, aby wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły ceremonii były dopięte na ostatni guzik. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy aspekt to zadanie nie tylko dla nowożeńców i ich najbliższych. Do profesjonalnej organizacji są włączane również osoby spoza kręgu gości. Jedną z nich jest fotograf-kamerzysta. Spoczywa na nim duży obowiązek, by zdjęcia i film upamiętniające całe wydarzenie były wykonane w sposób profesjonalny.

 

kamera na wesele ślub nagrywanie ślubne video porady ślubne Xblitz
Zdjęcie - xblitz.pl

Ślubna fotografia rządzi się precyzyjnymi zasadami – zdjęcia nie mogą być nieostre, rozmazane i ujęte z nieodpowiedniej strony. To samo dotyczy filmu – całość musi być dobrze przemyślana, tak by montaż nie zajął zbyt wiele czasu. W stworzeniu pięknego, profesjonalnego filmu pomoże dobór odpowiedniego sprzętu, który sprosta oczekiwaniom młodej pary i ich gości – zachwyci piękną pamiątką, utrwalającą wyjątkowość chwili zaślubin i przyjęcia weselnego. Jak dobrać odpowiedni sprzęt? Sama kamera i lustrzanka to za mało. Aby wykreować naprawdę profesjonalne ujęcia potrzeba czegoś więcej. Tym czymś jest przenośna kamera wifi.

Do niedawna była ona wykorzystywana jako monitoring przed ewentualnym włamaniem, jednak możliwości jej wykorzystania są znacznie szersze. Coraz częściej służy jako domowa niania elektroniczna dla rodziców, może również pomóc w opiece nad osobami starszymi, kiedy zostają w domu same. Sprawdza się też zamontowana w garażu czy biurze, a miłośnicy zwierząt mogą sprawdzać, co robią pupile podczas ich nieobecności. Zastosowanie jest naprawdę szerokie, więc dlaczego nie spróbować dołączyć do tej listy również filmowania przyjęcia weselnego?

Łatwość jej montażu pozwoli na nagrywanie obrazu z konkretnej pozycji, a możliwość sterowania obrotem kamery zapewni wielość ciekawych ujęć. Swobodnie można ustawić na niej takie parametry jak: jasność, kontrast, nasycenie i kolor. To doskonały dodatek, który pozwoli na włączenie ujęć z małej kamery do ślubnego filmu, kręconego profesjonalnym sprzętem. Stanowi to doskonały dodatek, który z pewnością urozmaici gotowy materiał.

Odpowiedni sprzęt zagwarantuje świetnej jakości obraz, a przy tym będzie oznaczał się estetycznym wyglądem. Kamera Xblitz Isee P2P IP Wifi odznacza się spośród wszystkich innych dostępnych na rynku niesamowitą jakością obrazu i nasyconymi kolorami. Idealnie oddaje ich intensywność i nie rozmazuje obrazu. Nawet podczas ciemniejszego światła potrafi wydobyć pełnię barw, posiada także tryb nocny. Łatwo się ją montuje – w pionie obrót kamery wynosi 90, zaś w poziomie 355 stopni. Ma ładny, estetyczny wygląd, a jej małe wymiary sprawiają, że staje się praktycznie niewidoczna.

Kamera wifi może być także wykorzystana przez młodą parę. Zamontowana w pokoju weselnym będzie pełniła funkcję monitoringu, tak by żadna niepożądana osoba nie wkradła się do pomieszczenia, gdzie leżą ślubne prezenty.

To również dobry pomysł dla gości weselnych, których dziecko zmęczone zabawą śpi w pokoju. Szybki podgląd tego, co robi maluch to dobra alternatywa do ciągłego schodzenia z parkietu i zaglądania do dziecięcego łóżeczka. Urządzenie sprawdzi się również na większą odległość. Troskliwy rodzic nie będzie musiał zastanawiać się, czy jego pociecha jest bezpieczna pod opieką niani. Szybki podgląd z kamery wifi to doskonałe rozwiązanie, które da mu szybką odpowiedź.

Tekst i zdjęcie: Xblitz.pl 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj