Niezapomniany ślub Karoliny i Bartłomieja - teledysk ślubny

Kiedy pogoda nas nie rozpieszcza, a za oknem powinien witać nas biały puch, tymczasem mamy niemalże listopadową słotę, warto wrócić myślami do przyjemnego, letniego ciepła, promieni słonecznych i... miłości tych dwojga.

film teledysk ślubny Charles Studio

Dziś chcemy Wam przedstawić najpiękniejsze chwile z dnia ślubnego Karoliny i Bartłomieja. Ona - przepiękna, niezwykle ciepła i serdeczna, On - przystojny, uśmiechnięty i zakochany po uszy w swojej Wybrance. 

Tego dnia wszystko zostało przygotowane perfekcyjnie, a Państwo Młodzi zadbali o to, aby każdy, nawet najmniejszy detal był dopięty na ostatni guzik. Karolina i Bartłomiej zdecydowali się ślubować sobie miłość małżeńską w kościele Wniebowzięcia NMP w Nowogardzie. Na przyjęcie weselne Państwo Młodzi zaprosili swoich gości w niezwykle malowniczą okolicę, do Pałacu Maciejewo, gdzie wszyscy zebrani bawili się do białego rana, świętując i ciesząc się szczęściem Młodej Pary.

Karolino, Bartłomieju, dziękujemy, że mogliśmy być z Wami w tym wyjątkowym dniu, życzymy Wam wszystkiego, co najpiękniejsze na Waszej, odtąd już wspólnej, drodze życia.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku ślubnego Karoliny i Bartłomieja, który znajdziecie poniżej:

Materiał przygotowany przez: Charles Studio Karol Kania, 
www.facebook.com/Charles.Studio.Karol.Kania
www.charles-studio.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj