Magia fotografii ślubnej czyli ten, który potrafi czarować

Fotografia ślubna to coś więcej niż fotografia modowa, reportażowa czy krajobrazowa, to umiejętność dotarcia do prawdziwych ludzi z prawdziwymi emocjami i wydobycie tego, co w nich najlepsze i najprawdziwsze. Wielką sztuką jest otworzyć przed sobą ludzi, ich emocje, które skrywają i intymne uczucia, które zazwyczaj dzielą tylko ze sobą i nakłonić ich by podzielili się z tobą swoją historią.

Dzięki takim umiejętnościom i bystremu oku rodzą się przepiękne, wzruszające, a nawet czasem zapierające dech w piersiach zdjęcia, które stają się pamiątką na całe życie. Takim talentem może pochwalić się Arek Drozdek - fotograf przyjaciel i kumpel do pogadania. Ma mnóstwo pozytywnej energii, doświadczenia i pomysłów. Jego oczy patrzą szeroko i daleko, czasem przypadkowo a czasem z wielkim planem i ideą, dzięki temu łączy zalety przemyślanych kadrów ze spontanicznymi shootami. Mieszanka idealna !

Pozwólmy jednak przedstawić się krótko głównemu zainteresowanemu !

Jestem Arek, prosty człowiek, cieszą mnie proste rzeczy, myślę, że to najpiękniejsze rzeczy. Kocham naturalność, prostotę, spontaniczność i uśmiech. Myślę obrazami, nasiąkam nimi, destyluję z nich historie. Opowiedz mi swoją. Zamienię ją w zdjęcia.

arek drozdek, fotografia slubna, fotograf slubny

Co więcej możemy dodać? Może po prostu kilka zdjęć z portfolio Arka, które pozwolą wam przekonać się na własnych oczach jak świetną robotę wykonuje na co dzień ;).

www.arekdrozdek.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj