Film ślubny czyli pamiątka na długie lata

Film ślubny to już nie tylko dwugodzinna, sucha relacja. To krótkometrażowa, wzruszająca produkcja, która ma być pamiątką na lata. Piękne kadry, przejścia, rozmycia i ujmujące momenty, które mają za zadanie przenosić w czasie i przywoływać najlepsze wspomnienia. Takie realizacje możemy znaleźć w portfolio wielu kamerzystów, lecz jeden z nich szczególnie nas porusza.

invert studio to ekipa, która zna się na rzeczy, kocha to co filmuje i wyciąga emocje, wzruszenia i radość czyli esencję przeżyć i doznań, które towarzyszą parze młodej, rodzicom i gościom weselnym. A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze invert studio to ekipa dwuosobowa - zasadniczo duet! Założyciel invert studio - Łukasz to prawdziwy człowiek orkiestra - nakręci, zmontuje, wybierze muzykę a w międzyczasie pogada, zaprzyjaźni się i rzuci rozluźniającym żartem w nerwowym momencie - Kamerzysta przyjaciel, wybór idealny ! Co ma o sobie i swojej pracy do powiedzenia On sam?

invert studio to cały ja, zakręcony, odwrócony, roztrzepany – ja. Ja czyli kto? Ja czyli Łukasz – filmem ślubnym zajmuje się już kilka lat. Praca przy ślubach to niesamowita okazja, żeby poznać ludzi ich historie i emocje, dużo obserwuje, szukam, tak żeby złożyć spójny obrazek w ciekawą historię – waszą historię. Często słyszę od swoich klientów, że ich film ślubny, wygląda jak taki prawdziwy film w kinie; jest w tym sporo racji, bo tak na prawdę to połączenie dobrego dźwięku, pięknego obrazu z tradycyjnymi zasadami kina daje takie właśnie „filmowe" odczucia.

Zapraszamy Was do obejrzenia jednej z realizacji - jest to ślub austriackiej pary w ogrodach pałacowych Margarethen am Moos. Film urzeka już od pierwszych zdjęć - biegnąca pośród traw popielata para szczęśliwych uszu - rozbrajające. Oprócz wniebowziętego pupila, film jest pełen radości, widocznej zarówno u pary młodej, jak i gości. Piękny ogród, słoneczna pogoda, on przystojny, ona młoda - czego chcieć więcej? Wszystko to składa się na piękny początek nowej miłości i świetny materiał, który jest jej dowodem.


www.invertstudio.pl


Zapisz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj