Filmy, które zachwycają - lista rekomendowanych filmowców na ślub

Cykl "Zdjęcia, które zachwycają" cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy, pójść o krok dalej i stworzyć dla was kilka podobnych zestawień. Dzisiejsze zestawienie to lista Filmowców, którzy według nas są warci uwagi i oklasków. Ich filmy nas wzruszają, rozśmieszają i rozczulają, mamy nadzieję że wam również przypadną do gustu.

Tak jak w poprzedniej edycji, zadaliśmy filmowcom kilka pytań, by odrobinę się przedstawili, i zdradzili jak pracują i co lubią najbardziej. Dla głównych zainteresowanych - przyszłych Panien Młodych, które wciąż szukają odpowiedniego kamerzysty na swój ślub, ten artykuł będzie pomocny. By ułatwić wam wybór, poprosiłyśmy również o podanie zakresu cenowego. Tak by stworzyć idealny skrót - wizytówkę wszystkich kandydatów.

 Camdesign - www.camdesign.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Wszystkie projekty są ciekawe, każdy jest inny, indywidualny. Są też te wyróżniające się, zazwyczaj te, podczas których na mszy ksiądz/pastor zwraca się bezpośrednio do Młodych, zna ich, potrafi opowiedzieć o ich życiu osobistym, o marzeniach, o historii poznania, o tym co było kiedyś osobno a teraz będzie już razem.
Zabytkowe kościoły drewniane, klimatyczne lokale. Inne zlecenie dotyczyło Moniki i Damiana - oboje pracują w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze". Oczywiście były też zaproszone osoby z pracy, w ludowych strojach reprezentując sobą prawdziwe Polskie bogactwo kulturowe i tradycje.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Filmowanie? To bardzo kreatywna praca, zespołowa, ale też indywidualna. Przy filmowaniu na kilka operatorów, trzeba się zgrać między sobą, i jednocześnie myśleć o swoich ujęciach. Coraz mniej, pary i goście traktują nas jako "zło konieczne" a zaczynają spostrzegać osoby, które tworzą wspaniałą pamiątkę z ich dnia ślubu. Chcą w tej realizacji również uczestniczyć. Każdy jest elegancko ubrany, kulturalne zachowanie, uprzejmość, wdzięk, do tego muzyka na wysokim poziomie sprawia, że wesele jest jak bal. I w tym balu mogę uczestniczyć. Podróże, ciekawe miejsca, ludzie i przede wszystkim - każda realizacja jest inna więc nie ma mowy o znudzeniu!
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Pary Młode - zawsze to są osoby szczęśliwe i to do tego stopnia, że emanuje od nich to szczęście, uśmiechem zarażają wszystkich wokół. Sprawia to wrażenie, jakbym znał ich od dłuższego czasu. Nie spotkałem się ze smutnymi Parami Młodymi. Oczywiście, są zestresowani ale zawsze uśmiechnięci :-)
O jakim ślubie/weselu marzysz: Styl Boho fascynuje mnie od dłuższego czasu, naturalne wianki, polne kwiaty, często wesele plenerowe z dodatkami homemade tworzą niepowtarzalny klimat, ludzie czują się swobodniej, częściej uśmiechają, można uchwycić ich rozmowy "w kuluarach", a z racji naturalnej scenerii te ujęcia będą kolorowe i ciekawe. Jedynym ryzykiem w naszym klimacie jest pogoda, ale kto powiedział, że musimy filmować w Polsce?
Twój zakres cenowy: zakres cenowy do 3000złMoje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


CamOn - www.camon.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Trudno jest jednoznacznie wskazać najciekawszy projekt w którym braliśmy udział. Większość z nich zawiera jakiś pierwiastek oryginalności, dzięki wszyscy pamiętamy go dłuuuugo. Często spowodowane jest nietypowymi rzeczami, jednak najczęściej nieplanowanymi wpadkami, rodem z programu "Śmiechu Warte" :) Nie będziemy ich tutaj przytaczać - nie pozostaną lepiej prywatne. Może o niektórych opowiemy Wam gdzieś kiedyś przy piwie lub kieliszku fajnego wina ;) Wielu z Was na pewno zainteresuje nasza najnowsza produkcja - film ślubny Magdy i Rupesha. Śluby w indyjskim obrządku są w Polsce wciąz rzadkością - a szkoda, bo wypadają naprawdę pięknie.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Emocje. Wzruszenia. Naturalność. To wywołuje w nas dodatkowy dreszcz i daje napęd do pracy :) Tak. To lubimy.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Cóż.... Emocje. Wzruszenia. Naturalność ( czy ja aby się nie powtarzam?) Takie Pary lubimy - i mamy to szczęście, że na takie trafiamy :) Tak naprawdę film jest taki, jaka jest Para Młoda. Jeśli jest prawdziwa i szczera - film też taki będzie.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Mieliśmy okazję być na wielu ślubach plenerowych, nie zdarzyło się nam jednak aby odbywał się on na plaży. Na taki wciąż czekamy :)
Twój zakres cenowy: Nasz typowy zakres cenowy: 5 - 8 tys. Jednak czym ślub bardziej nietypowy.....Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu: 


Studio Czary Mary - www.studioczarymary.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczeg: Najbardziej zostaną nam w pamięci leśne klimaty pary Kamila i Dawid. Ich ślub odbył się w bardzo klimatycznym małym kościele na wzgórzu, a wesele z pięknym widokiem na nasycone zielenią Sudety. Na dodatek, klimat filmu podkreślił tajemniczy leśny plener, filmowany od słonecznego popołudnia do magicznej "złotej godziny".
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: W naszej pracy lubimy najbardziej świadomość tego, że tworzone przez nas filmy będą najcenniejszą pamiątką dla pary zakochanych w siebie staruszków na swoim złotym weselu.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Najbardziej doceniamy w naszych parach szczerość i pasje. Tylko wtedy, kiedy otworzą nam swoje marzenia i wizję własnego wesela możemy za pomocą kamery wydobyć z filmu esencje ich miłości.
O jakim ślubie/weselu marzysz:Dążymy do realizacji wesel w każdym zakątku świata. Kochamy filmowanie plenerów ślubnych w najbardziej oddalonych od ludzkich oczy miejscach. Pełnych nietkniętej natury i nieokiełznanego żywiołu przyrody.
Twój zakres cenowy: 4-6 tyś złMoje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


Iris Cinema - www.iris-cinema.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Najciekawszym zleceniem zrealizowanym w tym roku a także takim z którego jesteśmy najbardziej zadowoleni i dumni to możliwość stworzenia filmu plenerowego dla Pary młodej na Kasprowym Wierchu. Bardzo ucieszyła nas reakcja pary młodej, która była zachwycona klimatem jaki udało nam się oddać oraz zdjęciami. Film spotkał się również z bardzo dobrym i pozytywnym odbiorem po zamieszczeniu na naszym fanpage'u fb.  Jako, że zajmujemy się również bardziej komercyjnymi zleceniami, to równie dumni jesteśmy z teledysku jaki stworzyliśmy dla Asteya Dec, bardzo urozmaiciło to nasze portfolio. (projekt stworzony pod logiem innej marki, nie związanej z produkcją filmów weselnych)
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Filmy ślubne traktujemy jak produkcje filmowe, mają opowiadać pewną historię, mają powodować emocję i uniesienia, staramy się pokazać parę młoda jako bohaterów pewnej przygody którą odbywają podczas swojego wielkiego dnia, i chyba to lubimy najbardziej, móc spełniać się w roli filmowców i wyłapywać wspaniałe momenty ale także uczestniczyć w nich razem z parą młodą.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Bardzo przyjemnie pracuje się z parami, które podchodzą do naszej współpracy po przyjacielsku. Cenimy gdy nasza relacja oparta jest na wzajemnym zrozumieniu w przeciwieństwie do kontaktów zleceniodawca - wykonawca. Powstawanie pięknych ujęć zależne jest od pary młodej, kiedy oni czują się swobodnie, i pokazują przed kamerami siebie takimi jakimi są, to wiemy że film się uda. Zawsze staramy się stworzyć taką właśnie atmosferę i bardzo się cieszymy kiedy para młoda to docenia.
O jakim ślubie/weselu marzysz :Nie mamy jednego wymarzonego wesela. Tak jak przy naszej produkcji staramy się przykuwać uwagę do najdrobniejszych szczegółów w naszym warsztacie, tak samo cieszy nas gdy para zadba o wystrój, tematykę oraz miejsca w których odbywają się np. przygotowania. Jeżeli młodzi wybierają na miejsce wesela piękny pałac, zawsze namawiamy ich aby przygotowania odbywały się w którymś z jego pokoi. Tego rodzaju spójność zapewnia że film wygląda pięknie. Oczywiście idealnie by było gdyby każda para była zainteresowana sesją plenerową, najlepiej w egzotycznych miejscach (Islandia, Tajlandia ... ).
Twój zakres cenowy: 3-6 tyśMoje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


invert studio - www.invertstudio.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Generalnie ciężko jest wyróżnić jeden projekt ślubny, bo każdy ma w sobie coś innego, wyjątkowego i niepowtarzalnego, ale jeżeli mam wskazać jakiegoś mojego faworyta to myślę, że najciekawszym projektem w tym roku był ślub Darii i Adriana. Dlaczego? Byliśmy wtedy po krótki maratonie ślubnym, który obejmował 1200km podróży i przejazd przez 3 kraje w przeciągu 4dni, i w kolejnym jechaliśmy prawie 350km pod Konin /z perspektywy tych dni było to jak wycieczka do sklepu po zakupy/, tyle że z przygodami bo w czasie orkanu, który wiał nad Polską, pogoda była mocno kontrowersyjna, wiele dróg było nieprzejezdnych, ale udało się dotrzeć późną nocą na miejsce :). Kolejnego dnia, zupełnie inny świat, słońce ciepło i lekki wiatr i chyba najbardziej otwarci młodzi jakich można sobie wyobrazić, potem cudowny ślub i wesele, przy którym czuliśmy się bardziej jak część rodziny, niż jak na zwykłej realizacji ślubnej. A samo wesele w super klimacie z mnóstwem detali, do których notabene mamy słabość.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Może to zabrzmi banalnie, ale uwielbiamy obserwować, szukać emocji, kadrów, nietypowych sytuacji - wiele par pisze po obejrzeniu filmu, że film jest piękny, że nie wiedzieli, że tyle się działo i że da się wyłapać takie „prawdziwe" momenty, na których nie ma pozowania - są tylko uczucia i historia.  
Ta druga część jest nawet dla mnie osobiście fajniejsza, bo po realizacji często pary utrzymują ze mną kontakt i staje się kimś więcej niż tylko panem kamerzystą z wesela.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Najbardziej wśród młodych cenię zaangażowanie, kreatywność, otwartość i szczerość.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Chciałbym zrealizować ślub na plaży (może być humanistyczny) w towarzystwie rodziny i przyjaciół, bez stresów i wariactw - intymny z przysięgami wypowiedzianymi prosto z serca (lub kartki ;p)
Twój zakres cenowy: Od 5000zł.Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


Studio Janaszkiewicz - www.janaszkiewicz.com

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Realizacja dla Gosi i Maćka była jedną z tych, które najbardziej lubimy robić. Czyli połączenie klasycznego reportażu z dwiema różnorodnymi sesjami plenerowymi.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Kontakt z ludźmi, poznawanie ich i opowiadanie obrazem o ich przeżyciach i emocjach.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Naturalność i zaangażowanie.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Kochamy naturę, więc ślub i przyjęcie nad morzem, w górach, czy w lesie to nasze ulubione klimaty.
Twój zakres cenowy: Ceny dobieramy indywidualnie.Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


Just Married - www.jmvideo.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Każdy ślub jest indywidualny, nie da się określić, który był najciekawszy. Każdy jest jakby początkiem naszej pracy...
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Lubimy uwidaczniać to co często niewidoczne gołym okiem - emocje. Staramy się patrzeć "inaczej" na wszystko.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Naturalność i zaangażowanie.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Zlecenia zagraniczne, śluby cywilne i wesela organizowane na powietrzu w tropikalnych krajach. Filmowanie ślubów par różnych narodowości, religii i kultur.
Twój zakres cenowy: 2-4 tyś podstawowy pakiet usług.Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


Kolor Selektywny, Anna Cupczyńska - www.kolorselektywny.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Projektów komercyjnych, nie związanych ze ślubami realizujemy wiele, każdy ma inną specyfikę ale najbardziej lubię projekty związane z kolarstwem ekstremalnym, oraz sesje modowe. Jeśli chodzi o śluby, to moim ulubionymi miejscami są Dwór Sieraków, Oraz Pałac Goetzów w Brzesku ze względu na wspaniałe miejsca otoczenie oraz aurę tam panującą.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Różnorodność - każda Para jest inna, każdy ślub jest inny, emocje jakie towarzyszą ludziom w tym szczególnym dniu i lekki stres który napędza do działania na pełnych obrotach.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Najbardziej cenie szczerość i otwartość w komunikacji, to ułatwia poznanie preferencji. Bardzo cenie też, to jeśli Para jest kreatywna i ma głowę pełną pomysłów.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Marzy mi się realizacja zagraniczna, kameralny ślub przy zachodzącym słońcu na rajskiej wyspie... :))
Twój zakres cenowy: od 4-6 tyś. zł

 

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


Kopaniszyn Studio - www.kopaniszynstudio.com

Określ siebie jednym słowem: Miłość.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Subtelność tego dnia.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Wspólna fala uczuć.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Dużo pleneru, piękne kolory, rodzinna , ciepła atmosfera , po 2.00 w nocy jedziemy na lotnisko a potem już kręcimy nasze marzenia w najlepszym miejscu. Wracamy, czujemy że wydarzyło się coś szalonego ale zachwycającego, mamy dobry materiał.
Twój zakres cenowy: 4-6, 6 i więcej, zależy od planu :)

 

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


LoveSick - Wedding Cinematography -www.lovesick.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Chyba nie możemy odpowiedzieć na to pytanie, dając konkretny przykład. Na pewno jako antropolodzy kultury uwielbiamy śluby międzynarodowe kiedy możemy zaobserwować przenikające się kultury, ale również mamy w swej pamięci polskie śluby i pary, które miały na siebie wspaniały pomysł.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Możliwość uchwycenia emocji, pokazanie przez obraz sytuacji, które tego dnia działają na wszystkie zmysły. Kochamy także poznawanie nowych ludzi.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Dojrzałe uczucie, autentyczność, spontaniczność, niezależność w podejmowaniu decyzji i otwartość
O jakim ślubie/weselu marzysz: Za każdym razem marzymy o ślubach, które odbiegają nieco od tradycyjnego szablonu, jesteśmy też zdania, że miłość nie wyklucza i chcielibyśmy zrealizować reportaż dla pary w związku jednopłciowym
Twój zakres cenowy: Od 5tyś.

 

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


LowMi - Pracownia FilmówŚlubnych - www.lowmi.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Jednym z ciekawszych naszych projektów ślubnych był zdecydowanie opublikowany tutaj ślub Ani i Radka. Oprócz super dopracowanych dekoracji, pięknego miejsca, najbardziej urzekające były bardzo osobiste i romantyczne listy, które napisali do siebie Państwo Młodzi w dniu ślubu. Dopełnieniem był świetny plener, w którym wykorzystaliśmy granaty dymne :)
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Emocje, emocje i jeszcze raz emocje :) Mimo, że dzień ślubu jest podobny w schemacie, to jednak każdy jest inny, gdyż każda Para Młoda jest inna i inaczej ten dzień przeżywa - a to sprawia, że każde zlecenie jest inne od poprzedniego.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Najbardziej w Parach Młodych cenimy przede wszystkim naturalność - to jest najważniejsze w dniu ślubu.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Bardzo chętnie zrealizujemy ślub plenerowy w jakimś zwariowanym miejscu, np. na klifie lub w jakimś innym zakątku, również poza granicami Polski.
Twój zakres cenowy: 3-6 tys.

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


Machej - Studio Multimedialne - www.machej.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczeg: Najciekawszy projekt to wesele Greckie w Atenach. Najciekawszy ze względu na Młodą Parę, miejsce, poznanie nowej tradycji Greckiej, atmosferę, gości, temperaturę (41 stopni),
Wesele było magiczne. Wszystko układało się po naszej myśli, Para nam zaufała ( to bardzo ważne).
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Emocje, emocje, EMOCJE, Dobry kontakt z Młodą Parą, Ten dreszczyk emocji jaki towarzyszy przy każdym ślubie gdy na bieżąco od samego rana montujemy dla nich teledysk który wieczorem emitujemy na dużym ekranie.
Nie zdarzyło się jeszcze aby nie polały się łzy Młodych, Rodziców oraz Gości. To chyba to co najbardziej lubimy w filmowaniu. Widzieć reakcje , że to, co robimy ma sens. Motywuje nas to do kreatywnego działania. :)
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Najbardziej cenię wyjątkowość Młodych. Każdy jest inny, indywidualny, często zestresowany. Dla młodych jest to z reguły pierwszy ślub ;), nasz niekoniecznie. :) Z doświadczenia wiemy jak rozładować stres i zamienić go w radość , aby cieszyć się tą chwilą.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Wesele w Tajlandii ;) W plenerze przy zachodzącym słońcu :) Chętnie pomożemy przy organizacji ;)
Twój zakres cenowy: 6 i więcej.

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu: 


Michał Sikora - www.michalsikora.com

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Moją największa przygodą był ślub w Beskidach, gdzie nie ma zasięgu i wszędzie dookoła słychać przyrodę- przygotowania odbywały się w 100 letniej chacie, a plenerowy ślub przed domem. Totalnie udzielił mi się spokój i powolność tego miejsca,a wrażenia dopełniały dodatki DIY.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Najbardziej lubię to, że mogę być blisko ludzi w ich różnych emocjach: radości, oczekiwaniu, często też nerwach i co tydzień tworzyć inne, indywidualne historie
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: W Parach najbardziej cenię otwartość, to kiedy czuję, że widzą we mnie sprzymierzeńca, osobę, która chce w najlepszy sposób stworzyć dla nich pamiątkę i zobaczyć ich wielki dzień inaczej niż oni sami
O jakim ślubie/weselu marzysz: Marzę o ślubie w lesie albo takim który w całości odbywa się w plenerze na jakieś otwartej przestrzeni
Twój zakres cenowy: 4-6 tyś

 

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:  


Movie On - Storytelling Films - www.movieon.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Sesja narzeczeńska Asi i Grześka była dla nas najciekawszym realizowanym do tej pory projektem. Bardzo podobało nam się odejście od romantycznych i grzecznych sesji plenerowych w sukniach ślubnych i smokingach. Według nas film bardzo dobrze pokazywał spontaniczność i żywiołowość pary w niej występującej. Świetnie się ubawiliśmy podczas pisania scenariusza oraz podczas zdjęć.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Podczas filmowania ślubów uwielbiam wszechobecne emocje. Szczęście, wzruszenie, miłość a nawet stres i zdenerwowanie. Podczas gdy ludzie przeżywają duże emocje, są prawdziwi. Na szczęście w trakcie ceremonii ślubu zawsze przeważają pozytywne emocje. Nie ma nic przyjemniejszego od oglądanie szczęśliwych ludzi :)
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Bardzo lubię, gdy Pary Młode nie traktują mnie jako "Pana Kamerzystę" tylko jako ich znajomego, który zabrał na ich ślub kamerę i postanowił zarejestrować ich ceremonię. Wiem, że dzień ślubu jest bardzo stresujący, dlatego swoją obecnością przy Młodych chciałbym raczej stres redukować niż go dokładać. Uwielbiam pary spontaniczne, pełne energii oraz te na maksa w sobie zakochane. Takie Pary zawsze wiedzą, że ślub to ich dzień, że to nie jest impreza na pokaz tylko dzień, w którym ślubują sobie miłość.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Nie mamy wymarzonego ślubu. Każda ceremonia, w której uczestniczą, szczerze w sobie zakochane osoby, jest dla nas wymarzona.
Twój zakres cenowy: 2-4 tys.

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:  


Grupa Obiektywni - www.obiektywni.net

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Niemożliwym jest wyróżnić konkretny projekt ślubny. Każdy zrealizowany reportaż to wyzwanie opowiedzenia historii, która ma w sobie tyle pokładu emocji i uśmiechu, że wszystkie są "najciekawsze". Z "nieślubnych" projektów przychodzi mi do głowy przedsięwzięcie Whizbrand Group, która na swoje siódme urodziny spełniła siedem życzeń swoich fanów. Był lot paralotnią, skok na bungee ... super pomysł!
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Niewątpliwie ogromną zaletą jest ciągła podróż po fantastycznych miejscach. Spotykamy tam niesamowitych ludzi, którzy istotnie wpływają na opowiadaną przez nas historię.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Uwielbiam, kiedy Młodzi tworzą wspaniałą relację ! Ma to sens również czysto praktyczny. W swojej pracy skupiam szczególną uwagę na dialogi ... staram się nagrać jak najwięcej czułych słów i pięknych narracji. Wykorzystuję je potem w filmie.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Wszystkie wesela są świetne! Swoje reportażowe marzenia staram się raczej spełniać podczas sesji innego dnia. Wiążą się one z wyjazdami w szczególne miejsca: na Islandię, do Norwegii... .Niemniej jednak jest dla mnie oczywistym, że w Polsce też się da zrobić piękne reportaże.

 

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:  


Spark Video - www.sparkvideo.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Zjawiskowy ślub, który odbył się w zachwycającym Stambule - wkrótce przedstawimy trailer z tego dnia :)
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Nieprzewidywalność każdego ślubu, która często nas inspiruje.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Naturalność i zaangażowanie.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Ceremonia zaślubin na szczycie góry, z widokiem na zachód słońca.
Twój zakres cenowy: 6 tys i więcej

 

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:  


Szyberek,  Piękne Filmy Ślubne -www.szyberek.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Bardzo trudne, pytanie. Jak tylko dochodziliśmy do pewnej odpowiedzi, od razu nasuwała się kolejna. Mieliśmy przyjemność pracować z tak dużą ilością cudownych par, że nie jesteśmy w stanie określić jednego najciekawszego projektu.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Myśl, że możemy przyczynić się do wspólnych nostalgicznych momentów, które będą miały miejsce za kilka lub kilkadziesiąt lat, dopiero wtedy filmy będą miały swoją prawdziwą wartość.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Dużo pozytywnej energii i spojrzenie przepełnione miłością.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Uwielbiamy piękne miejsca, aktualnie marzy nam się ślub gdzieś daleko na północ. Islandia lub Norwegia.
Twój zakres cenowy: 4-6 tys. zł

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:


White Story  - whitestory.pl

Jaki zrealizowany projekt był najciekawszy i dlaczego: Najciekawszym projektem, w którym uczestniczyliśmy, był ślub na egzotycznych Filipinach, zrealizowany w innej, nieznanej nam dotąd scenerii idealnie białego piasku i najpiękniejszych zachodów słońca.
Co najbardziej lubisz w filmowaniu ślubów: Niespodziewane emocje, zachowania gości i niepowtarzalność każdej realizacji.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: Szczere emocje i tworzenie rodzinnej atmosfery.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Marzymy o ślubie zrealizowanym w Japonii. Jesteśmy zafascynowani tamtą kulturą i różnorodnością barw i oblicz tego kraju.
Twój zakres cenowy: 6 tys i więcej

 

Moje ulubione filmy ślubne z tego sezonu:

 

Materiał przygotowała: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

  • Link do komentarza Ania Tokarczyk środa, 19 kwiecień 2017 17:17 napisane przez Ania Tokarczyk

    Zabrakło firmy skynetic z Łodzi! Również robią bardzo ładne filmy :)

Skomentuj