Plener ślubny w Krakowie – gdzie zrobić zdjęcia ślubne?

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce i nie brakuje tutaj wyjątkowych miejsc, w których warto wykonać sesję ślubną. Sprawdź, co oferuje Ci Kraków i dlaczego warto właśnie w Grodzie Kraka wykonać ślubne zdjęcia.

Ślub to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Planując szczegóły uroczystości ślubnych i weselnych, nie możesz zapomnieć o wyborze fotografa na ślub oraz określeniu miejsca, w którym odbędzie się ślubna sesja.

Krakowskie plenery ślubne

Pary składające przysięgę ślubną w Krakowie lub okolicznych miejscowościach mają naprawdę duże szczęście. Nigdzie indziej nie ma tylu ciekawych plenerów, co w dawnej stolicy Polski. Gdzie warto uwiecznić najpiękniejszy moment swojego życia? Wszystko zależy od oczekiwań i pomysłu Młodej Pary oraz cennej porady fotografa, który stanie za obiektywem aparatu i w niemal magiczny sposób uwieczni towarzyszące świeżo upieczonym małżonkom emocje.

plenery na sesję w krakowie ślub i wesele

Podczas poszukiwania miejsc, w których odbędzie się sesja ślubna, warto wziąć pod uwagę fakt, iż Kraków to miasto, w którym zawsze jest tłoczno. Wbrew pozorom natłok turystów w szczególnie znanych i uwielbianych także przez mieszkańców miejscach może nieco utrudniać pracę fotografa i krępować początkujących modeli. Aby uniknąć tłumów, najlepiej zrezygnować z umawiania się na sesję w godzinach największej aktywności turystów – wczesny ranek lub wieczór to także idealna pora na wykonanie ślubnych fotografii, które zyskają wyjątkowy wymiar.

Wśród miejsc szczególnie polecanych jako tło ślubnych fotografii w Krakowie królują znajdujące się tym mieście zabytki, parki oraz wyjątkowo urokliwe zakątki starówki. Jeżeli szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań i chcesz zyskać niepowtarzalne zdjęcie ślubne, warto wcześniej spisać list pomysłów i przedyskutować ją z fotografem, który jak nikt inny wie, gdzie warto wykonać sesję ślubną.

Kraków pełen jest przepięknych budynków i romantycznych zakątków jak np. Ogród Botaniczny czy Kazimierz. Przepiękne zdjęcia z panoramą Krakowa w tle można wykonać także na jednym z trzech krakowskich kopców, w otoczeniu monumentalnych murów Wawelu czy w towarzystwie Smoka Wawelskiego.

plenery na sesję w krakowie ślub i wesele
O efekcie końcowym Waszej sesji ślubnej decyduje kreatywność oraz doświadczenie fotografa, dlatego warto postawić na profesjonalizm w każdym calu. Najwyższą jakość usług zapewni Ci artystyczna fotografia ślubna. Wejdź na stronę bartcaban.pl i sprawdź, dlaczego warto postawić na profesjonalizm, pasję oraz doświadczenie zawodowego fotografa ślubnego i weselnego.

Tekst i zdjęcia: Bart Caban
www.bartcaban.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj