Sesja ślubna tematyczna - Piraci jakby z Karaibów

Moda na sesje ślubne tematyczne poszerza swoje horyzonty. To już nie tylko detale, ale pełna stylizacja zamienia Parę Młodą w bohaterów swoich marzeń, bajek czy filmów.

Tym razem wraz z Parą zamieniliśmy klasyczny jacht na piracki statek z rasowym piratem i jego oblubienicą. Suknia ślubna ozdobiona koralami i dodatkowymi elementami przybrała zupełnie inny klimat, a Pan Młody zamienił się w morskiego rzezimieszka. Oprócz wspaniałej atmosfery, morskiej bryzy i dobrej zabawy powstały zdjęcia, które będą pamiątką na długie lata.
Zapraszam do mojej opowieści.

Tekst i zdjęcia: Ewa Janicka
www.foto-janicka.com.pl

sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka sesja ślubna w klimacie pirackim, sesja w plenerze, ewa janicka

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj