Zdjęcia ślubne pełne emocji

Zachwycają Was fotografie przepełnione radością, ciepłymi spojrzeniami, łzami wzruszenia, czy zwariowanymi gestami? Co zrobić aby Wasze zdjęcia ślubne właśnie takie były?

To, co od razu nasuwa się na myśl, to oczywiście znaleźć odpowiedniego fotografa, ale to nie wszystko. Nawet najlepszy fotograf nie wykreuje czegoś, czego nie będzie.

Najwięcej zależy od Was samych. Od Waszego zachowania w dniu ślubu, od tego czy będziecie podchodzić do całości na luzie z chęcią celebrowania każdej chwili. Czy zupełnie niepotrzebnie będziecie spięci, zestresowani, z rozbieganym nerwowo wzrokiem.

  • Po pierwsze wyśpijcie się, wiem łatwo powiedzieć, ale to naprawdę ważne, by być wypoczętym. To ważne dla wyglądu i dla świetnego samopoczucia.
  • Po drugie i najważniejsze, bądźcie dla siebie w tym dniu.
  • Myślcie przede wszystkim o sobie, o tym by wzajemnie czuć się świetnie i sprawiać sobie małe przyjemności uśmiechem, gestem, czułym szeptem.
  • Bawcie się tym dniem, czujcie się swobodnie w kościele/w USC. Nie stresujcie się księdzem, czy urzędnikiem, to tacy sami ludzie jak Wy, ani mniej, ani bardziej ważni. Ten dzień należy do Was i to Wy jesteście najważniejsi.
  • Nie martwcie się lekką obsuwą w czasie, bez Was ślub nie odbędzie się, więc po co się stresować.
  • Nie przejmujcie się ewentualnymi małymi wpadkami, przejęzyczeniami, potknięciami, nie martwcie się, co ciocia pomyśli i co koleżanka powie… Nie macie wpływu na myśli cioci i plotki koleżanek, więc po co sobie tym głowę zaprzątać.
  • Cieszcie się każdą chwilą, uśmiechajcie się, płaczcie ze wzruszenia, tańczcie do utraty tchu… To jedyny taki dzień w życiu, zaszalejcie!

A wtedy zdjęcia będą właśnie takie…

* Autor: Ekspert portalu abcslubu.pl - Ela Barteczko
* Zdjęcia: Ela i Michał Barteczko / www.barteczko.pl

Ekspert portalu abcslubu.pl - Ela Barteczko
Fot.: Ela i Michał Barteczko / www.barteczko.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj