Lot helikopterem do ślubu - zaskocz rodzinę i znajomych!

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu młodej pary. Przygotowują się do niego skrupulatnie przez wiele miesięcy, jeśli nie lat. Zamawiają salę weselną, zespół, catering lub kucharkę, a także fotografa, by ten uwiecznił te ważne chwile.

ślub wesele lot helikopterem przylot na ślub helikopterem Para Młoda atrakcje weselne inspiracje SkyPoland

Wielu nowożeńców stara się, by ich ślub był absolutnie wyjątkowy i niezapomniany pod każdym względem. Czynnikiem, który może się do tego przyczynić może być niecodzienny transport pary młodej na ślub, a później na salę weselną. Może nim być helikopter.

Narzeczeni z nieba

Standardem jest wybór białej limuzyny czy eleganckiego, czarnego samochodu do ślubu. Młoda para podjeżdża takim pojazdem pod kościół czy urząd stanu cywilnego, gdzie już czekają goście. Jednak nie tylko takie pojazdy mogą być wykorzystane w tym ważnym dla młodej pary dniu. Bywa, że młodzi przybywają na swój ślub karocą, wierzchem, czy nawet na rowerach. Można jednak pokusić się o coś wyjątkowego – transport na ślub helikopterem.

Maszyna lotnicza wzniesie się w przestworza i po krótkim locie widokowym, dowiezie narzeczonych do miejsca zawarcia związku małżeńskiego. Wraz z nimi na pokładzie śmigłowca mogą być świadkowie czy rodzice panny i pana młodego. Taka atrakcja na własnym ślubie i weselu będzie szczególnie polecana osobom, które lubią się wyróżniać.

Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu usługi lotu helikopterem?

Lot helikopterem do ślubu to oryginalny sposób dotarcia do kościoła czy pod urząd stanu cywilnego, ewentualnie na miejsce odbywania uroczystości w plenerze. W tym ostatnim przypadku wydaje się, że najłatwiej będzie zorganizować lot śmigłowcem z młodą parą na pokładzie, ponieważ można wybrać takie miejsce zawarcie związku małżeńskiego, przy którym będzie miejsce do lądowania helikoptera.

Kiedy młoda para chce zamówić usługę lotu widokowego do ślubu, warto zapoznać się dokładnie z ofertą danej firmy. To ważne, by pilot i jego maszyna byli gotowi do lądowania w stosunkowo trudnych warunkach. Niewiele kościołów czy urzędów ma w zanadrzu lądowisko dla śmigłowców znajdujące się na tyle blisko, aby młoda para mogła efektownie dolecieć na miejsce uroczystości, robiąc wrażenie na wszystkich zgromadzonych gościach.

Na przykład w Skypoland loty widokowe, w tym loty na ślub helikopterem realizowane są na pokładach certyfikowanych śmigłowców najwyższej klasy. Młoda para może liczyć na lekki catering, jaki zostanie zaserwowany jej podczas przelotu. Lot helikopterem na ślub może być realizowany maszyną Robinson R44, której atutem są wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo, a ponadto to, że jest w stanie lądować nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Rozwija prędkości rzędu 200 km na godzinę, a jej zasięg wynosi 500 km. Taką maszyną jednak może podróżować tylko maksymalnie 3 osoby plus pilot. Jeśli więc na pokład helikoptera podczas lotu na ślub mają być zabrani np. dodatkowo świadkowie, lepiej wybrać inny śmigłowiec z oferty Skypoland.

Lot na ślub i lot widokowy

 

ślub wesele lot helikopterem przylot na ślub helikopterem Para Młoda atrakcje weselne inspiracje SkyPoland

Można zdecydować się na połączenie lotu helikopterem jako sposobu na oryginalny transport na ślub czy wesele, z lotem typowo widokowym. Nie tylko młoda para może zamówić taką usługę, ale na przykład któryś z gości, jeśli wie, że młodzi zawsze marzyli o takim prezencie. Po upewnieniu się co do tego, że młodzi nie mają lęku wysokości, można zamawiać usługę lotu widokowego na ślub i wesele helikopterem. Firma zajmująca się świadczeniem takich usług powinna wcześniej ustalić dokładnie lokalizacje, do których ma dolecieć i termin realizacji usługi lotu na ślub helikopterem. Z pewnością taki lot w prezencie będzie czymś wyjątkowym. Można połączyć go dodatkowo z sesją zdjęciową z fotografem na pokładzie śmigłowca, a zdjęcia wykonane w takich warunkach będą absolutnie wyjątkowe.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj