Zimne ognie na weselu

Odpowiedzcie nam szczerze na jedno pytanie – kiedy ostatnio miałyście w rękach zimne ognie? Zapewne większość z Was nawet nie pamięta dokładnej daty, ale strzelamy, że miało to miejsce w Waszych latach dziecięcych i sprawiło Wam na pewno wiele frajdy. A może by tak odświeżyć te dziecięce wspomnienia i wykorzystać magiczny blask zimnych ogni podczas Waszego przyjęcia weselnego?

Oczywiście, nie jesteśmy prekursorami w używaniu zimnych ogni podczas wesela – sama tradycja przyszła do nas z zachodu, gdzie zimne ognie odpalało się w świąteczne dni, a także podczas pożegnania Pary Młodej. Chcemy Wam pokazać kilka ciekawych pomysłów na wykorzystanie ich romantycznego blasku w trakcie Waszego wesela. Zapraszamy do lektury!

Wyjście z kościoła/powitanie na sali

Możecie wybrać, kiedy wolicie odpalić ognie – czy przy wyjściu z kościoła, a może dopiero po przyjeździe do restauracji lub sali weselnej? Niezależnie od tego, którą opcję wybierzecie, dostosujcie liczbę ogni do ilości gości i poproście ich o ustawienie się parami przed drzwiami kościoła/sali. Kiedy będziecie się do nich zbliżać, niech odpalą zimne ognie i utworzą z nich szpaler nad Waszymi głowami, przez który dostaniecie się do wnętrza sali lub na dziedziniec kościoła.

sztuczne ognie na ślub i weseleZdjęcie - Joanna Dorszyk

Pierwszy taniec

Aby nadać szczególnego wydźwięku Waszemu pierwszemu, wspólnemu tańcowi już jako Para Młoda, zaopatrzcie wszystkich swoich gości w zimny ogień, poproście o utworzenie koła wokół Was i odpalenie ogni podczas Waszego tańca. Przepiękne ujęcia fotograficzne i mnóstwo wzruszeń gwarantowane!

Podziękowania dla rodziców

Wersja podobna jak przy pierwszym tańcu – poproście Waszych gości o utworzenie koła, w którym tym razem, będziecie znajdować się Wy i Wasi rodzice. W trakcie wręczania prezentów, poproście wszystkich Waszych gości o odpalenie zimnych ogni. Jesteśmy pewni, że w takim otoczeniu poleje się niejedna łza wzruszenia. ;)

Alternatywa dla sztucznych ogni o północy

Jeśli należycie do osób, które nie przepadają za sztucznymi ogniami, a mimo to, chcielibyście zapewnić Waszym gościom dodatkową rozrywkę, zaproście ich po oczepinach przed lokal, rozdajcie zimne ognie i poproście o równoczesne ich odpalenie. Możecie również pomyśleć o życzeniu, które wraz z spalającym się płomieniem ulotni się ku niebu i – kto wie, być może się spełni? :)

zimne ognie na ślub i wesele zimne ognie na ślub i wesele atrakcje na ślub i wesele atrakcje na ślub i weseleZdjęcia - Joanna Dorszyk

Pomysłowe zdjęcia

Czy próbowałaś kiedyś obracać się wokół własnej osi, trzymając zapalony zimny ogień? Wyobraź sobie, jak niesamowity efekt możesz uzyskać, robiąc to podczas Waszej ślubnej sesji plenerowej! Proponujemy, aby te ujęcia zostawić sobie już na późniejszą, wieczorną porę, aby efekt był jeszcze lepiej widoczny.

tanie atrakcje na wesele tanie atrakcje na wesele tanie atrakcje na wesele tanie atrakcje na wesele Zdjęcia - Joanna Dorszyk

Oto nasze propozycje na wykorzystanie blasku zimnych ogni podczas wesela. Dajcie nam znać, co o tym myślicie, a może sami macie jakiś pomysł? Podzielcie się nim z nami w komentarzu!

Zdjęcia: Joanna Dorszyk, Story Catcher
www.joannadorszyk.pl

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

  • Link do komentarza Kaśka117 poniedziałek, 03 kwiecień 2017 15:38 napisane przez Kaśka117

    Zimne ognie ładnie wyglądają na zdjęciach, tak jak i lampiony, ale na przykład dobrym pomysłem jets również karaoke, spotkałam sie z tym na weselu kuzynki, gdzie grał dj z Playdjs, on zrobił tego typu atrakcję, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni.

Skomentuj