Gazeta Weselna. Atrakcja, którą pokochają wasi goście!

Szukacie ciekawej atrakcji weselnej, która wprawi Waszych gości weselnych w zachwyt? Chcecie przypomnieć najpiękniejsze momenty z Waszego życia i pokazać je najbliższym podczas wesela? A może szukacie ciekawej i kreatywnej pamiątki tego dnia? Sprawdźcie, czym jest gazeta weselna!

 ślub wesele gazeta weselna atrakcje weselne atrakcje na wesele gazeta na wesele inspiracje porady  gazetaweselna.pl

Dlaczego gazeta weselna to najlepsza atrakcja weselna dla Waszych gości?

Podczas przygotowań do ślubu i wesela Pary Młode dwoją się i troją w poszukiwaniu najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych rozwiązań. Nowością na rynku ślubnym jest gazeta weselna, wydawana specjalnie na tą okazję. To nietuzinkowy pomysł na to, jak wspomnieć najpiękniejsze i najważniejsze momenty związku, opowiedzieć o nich bliskim i uatrakcyjnić wesele. To także bardzo dobry prezent weselny dla Waszych gości - tego rodzaju upominek zapadnie im w pamięć na bardzo długo i stanie się świetną pamiątką weselną, do której z przyjemnością będą wracać, by powspominać ten dzień. Gazeta weselna jest stworzona z miłości do słowa i pasji do miłości. By uchwycić to, co nieuchwytne. By pokazać piękno uczuć na łamach dziennika wydanego specjalnie z okazji waszego ślubu!  To dlatego warto ją mieć.

Gazeta weselna stworzona na miarę Waszych potrzeb

Ogromnym plusem gazety weselnej jest jej niepowtarzalność - każdy projekt tworzony jest zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Pary. Nie ma dwóch takich samym gazet, bo nie ma dwóch takich samych ślubów. Każda ze stron wydania tworzona jest zgodnie z informacjami od Pary Młodej po to, by nadać jej spersonalizowany i unikatowy charakter. To ciekawa forma opowieści o miłości dwojga ludzi, którzy spotkali się i zakochali w sobie, a ich miłość doprowadziła ich do ślubu i wesela. 

 ślub wesele gazeta weselna atrakcje weselne atrakcje na wesele gazeta na wesele inspiracje porady  gazetaweselna.pl

Gazeta na weselu jako pomysł na przekazanie najważniejszych informacji

Oprócz pięknej opowieści o miłości gazeta weselna może spełniać także funkcję informacyjną, a przedstawienie historii Waszej miłości to tylko jeden z pomysłów na wykorzystanie pustych stron. Możecie je także zapełnić informacjami praktycznymi, takimi jak spis menu i godzin posiłków, a także innych atrakcji weselnych. Dobrym pomysłem jest także wsunięcie między karty gazety pięknie przygotowanej ankiety ślubnej z rubrykami do wypełnienia. Takie ankiety, pozostawione po weselu przez gości, staną się świetną pamiątką dla Pary Młodej, by wrócić wspomnieniami do tego dnia. 

Kreatywnie, z dbałością o szczegół i w hołdzie naturalności

Z dbałości o ekologię i środowisko, gazeta weselna jest wydawana na specjalnym ecco papierze  w odcieniach złamanej bieli, o przepięknym, matowym wykończeniu i stylizacji na erę retro. Drukowana jest tylko w czerni i bieli - to nie tylko niezwykle uniwersalne rozwiązanie, ale także kolejne nawiązanie do retro stylistyki. Klasyka zawsze sprawdza się najlepiej, a brak kolorów sprawia, że to treść staje się najważniejsza. Również wielkość ma  znaczenie, dlatego gazeta weselna wydawana jest w poręcznym formacie a4+, dzięki czemu nie jest trudna do przenoszenia i łatwo ją wyeksponować na weselu. Ten rodzaj upominku zostanie z Waszymi gośćmi na lata!

Gazeta weselna - dla tych, których nie było z Wami tego dnia

W dobie pandemii koronawirusa, wiele ślubów odbyło się bez udziału gości, zostało przełożonych na późniejszy termin lub odwołanych. Wysyłka takiej gazety weselnej od Pary dla gości, których ominął ślub to dobry pomysł na zrekompensowanie im okazji do uczestnictwa w wydarzeniu razem z Wami. W gazecie możecie umieścić informacje na temat przebiegu uroczystości i uzupełnić ją zdjęciami ze ślubu, by dać Waszym gościom namiastkę tego, co przeżywaliby razem z Wami w normalnych okolicznościach. To rozwiązanie, które sprawdzi się zawsze wtedy, gdy z jakichś powodów nie każdy może być z Wami tego pięknego dnia.

Jak zamówić gazetę weselną?

Cały proces przygotowania gazety weselnej odbywa się online - bezpiecznie, bez wychodzenia z domu możecie przekazać wszystkie informacje, które chcielibyście aby pojawiły się w Waszej gazecie weselnej. Każdy projekt jest tworzony indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami i marzeniami Pary. Wszystko po to, by uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym. Na koszt druku gazety weselnej składa się kilka czynników, w tym nakład, ilość stron gazety a także wybrane przez Parę materiały. Na stronie www.gazetaweselna.pl znajdziecie formularz, gdzie możecie wycenić Waszą gazetę weselną oraz wskazać, jakie informacje powinny się znaleźć w Waszej publikacji. Jeśli ten rodzaj atrakcji weselnej przypadł Wam do gustu, nie czekajcie z zamówieniem na ostatnią chwilę - proces realizacji zamówienia trwa zwykle kilka tygodni, więc złóżcie swoje zamówienie z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, by cieszyć się niezwykłą atrakcją podczas Waszego ślubu i wesela!

 

Materiał przygotowany we współpracy z redakcją Gazety Weselnej
www.gazetaweselna.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj