Romantyczna i subtelna atrakcja na wesele - pieczone kasztany

Pieczone kasztany to przekąska wybitnie romantyczna, wprawiająca w zachwyt wszystkich, którzy mieli okazję ich spróbować. Ich smak i zapach na długo pozostają w pamięci. Wprowadzają niepowtarzalną atmosferę – podkreślają elegancję i wyjątkowość chwil, w których się z nimi spotykamy, a kosztując je prosto z rozgrzanej blaszki wzdychamy – to takie niezwyczajne.

atrakcje weselne - pieczone kasztany
Atrakcja na wesele - Pieczone kasztany podawane na ciepło


Wiele Par Młodych organizujących własne wesele stoi przed dużym problemem powtarzalności i banalności oferowanych do tej pory atrakcji ślubnych. Wszyscy znają fontanny z czekolady, a gołębie wyszły już z mody. Z tego powodu, maroniarze przygotowali coś specjalnego dla tych, którzy chcą, żeby ich ślub podkreślony został przez niepowtarzalną atmosferę pieczonych kasztanów.

Ich obecność na ślubnym przyjęciu ma wymiar praktyczny – uwielbiają je dzieci i mogą być spożywane przez diabetyków. Nie wszyscy goście przecież mogą skosztować weselnego tortu. Kasztany są dla każdego, co również ważne – nie brudzą sukienek czy ubranek najmłodszych gości. Stanowią idealną przekąskę dla wyczerpanych tańcami gości, mogą być podawane na zewnątrz. Przy kasztanowym dymie wszystko wygląda jeszcze piękniej, a same one sprawią, że ślub i przyjęcie będą jeszcze bardziej niezapomniane. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą połączyć tradycję z nowoczesnością.

pieczone kasztany jako atrakcja na wesele
Pieczone kasztany - atrakcja na wesele


Romantyczność i subtelność tej przekąski jest niewątpliwa i nie bez przyczyny mówi się, że kasztany są afrodyzjakiem oraz, że przynoszą szczęście. Pozwólcie sobie na wywołanie odrobiny zazdrości u innych, podkreślając swój wymarzony dzień obecnością pieczonych kasztanów.

Pieczone kasztany jako atrakcja na wesele
Pieczone kasztany jako atrakcja na wesele
Pieczone kasztany - romantyczna i subtelna atrakcja dla Gości Weselnych
Zdjęcia - Namysław Tomaka


Tekst: Pan Kasztan
www.pankasztan.net

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj