Prezenty dla gości weselnych. Upominki weselne - małe, a cieszą!

Mini prezenty, upominki weselne...

Na polskich przyjęciach zagościły już jakiś czas temu, ale prawdziwa kariera jest jeszcze przed nimi. Daleko nam do Amerykanów czy Francuzów, którzy nie wyobrażają sobie, by ich goście nie znaleźli małej niespodzianki przy swojej zastawie na stole. Takie prezenty to nie tylko miły gest i okazanie wdzięczności za przybycie, to także świetny element dekoracji oraz sposób na nadanie przyjęciu indywidualnego charakteru.
I właśnie w kwestii indywidualności na przeciw wyszły nam... drażetki M&M’s!Małe cukierki, które zna każdy, właśnie odkrywają przed nami swoje nowe oblicze i pozwalają zabawić się swoim wizerunkiem.
Do wyboru mamy aż 14 kolorów. Wśród nich znajdziemy te znane z popularnych paczek, czyli żółte, czerwone, zielone, pomarańczowe, oraz takie, których barwy są bardziej eleganckie i nie do zdobycia w sklepach, tj. pastelowy róż, fuksja, ecru czy delikatny błękit.


Każde eleganckie wesele charakteryzuje pewien motyw przewodni, najczęściej jest to jakiś kolor, dlatego wśród palety barw M&M’s.  Warto wybrać ten, który najlepiej odpowie zamysłowi dekoracji. Kiedy dokonamy już wyboru koloru, przychodzi czas na najfajniejszą część zabawy. To niesamowite, ale na drażetkach, w miejscach, gdzie standardowo wydrukowane jest logo M&M’s, możemy umieścić swoje zdjęcie, dowolny obraz lub napis!  Napis może składać się z dwóch linijek po dziewięć znaków, co daje nam całkiem spore możliwości. Świetnym pomysłem jest umieszczenie z jednej strony cukierka wspólnego zdjęcia, a z drugiej waszych imion i/lub daty ślubu.

A w jaki sposób podarować  te słodkie upominki,  by efekt odpowiadał wzniosłości tego wielkiego dnia? Tu też do wyboru mamy kilka opcji. Mogą to być śliczne tiulowe woreczki z satynową kokardką lub przezroczyste mini tuby, które bardzo ciekawie skomponują się na serwetce razem ze sztućcami. Można też wybrać modernistyczne, płaskie torebki, które z łatwością wkomponują się w wystrój stołu.

Personalizowane M&M’s można również wykorzystać w inny sposób, np. jako ozdoby muffinków lub tortu, wówczas warto zamówić półtorakilogramową paczkę z dedykowaymi tej okazji słodkościami.
W ten oto sposób M&M’s zapraszają do wspólnej zabawy jeszcze przed weselem.


Prawda, że trudno im odmówić? Więcej na mymms.pl
Sprawdź specjalną ofertę M&M's > tutaj <

Tekst i zdjęcia: M&M's

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Kinga27 wtorek, 09 lipiec 2019 11:17 napisane przez Kinga27

    Świetny pomysł! ale postawiłabym na bardziej naturalne słodycze... np krówki w personalizowanym opakowaniu, wykonane z samych naturalnych składników. Polecam zamawiać od http://www.cukierki-reklamowe24.pl/ :)

Skomentuj