Najnowszy numer "Mody na ślub" już w sprzedaży

Zastanawialiśmy się w redakcji "Mody na Ślub", co zrobią kibice piłkarscy, których ślub wypada akurat w czerwcu tego roku?

Czy na przyjęciach weselnych pojawią się telebimy, na których będą transmisje meczów? Naszym zdaniem to nietrafiony pomysł. Mamy lepszy! Proponujemy dekoracje weselne inspirowane mistrzostwami, albo sesję ślubną na stadionie piłkarskim.

Żeby panny młode nie czuły się zaniedbane, dla nich przygotowaliśmy metamorfozy ślubnego makijażu oraz pokazy kolekcji ślubnych od tradycyjnych sukni, przez hafty, aż do oryginalnych stylizacji.

Na łamach pisma gościmy również znanych fotografików, którzy prezentują sesje ślubne z całego świata. Podróżujemy z nimi i parami młodymi do Paryża, Las Vegas, Karlskrony, San Diego, a także w polskie Tatry. Pięknie i romantycznie.

A przedstawicieli branży ślubnej zapraszamy do zapoznania się z artykułami w dziale „Newsy branżowe". Już teraz możemy się pochwalić! „Moda na Ślub" ma nowych partnerów na wschodzie. Współpracujemy z najbardziej prestiżowymi magazynami, portalami i targami ślubnymi na Białorusi, Rosji i Ukrainie. Na łamach serwisu modanaslub.pl oraz właśnie na stronach serwisów naszych partnerów będzie można obejrzeć wydanie „Mody na Ślub" on-line. Dołożymy również starań, aby wypromować polskie firmy na wschodnich rynkach,

Zapraszamy do współpracy i lektury.

Wydanie Mody na Ślub on-line:
www.modanaslub.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj