ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 1/2012 już w salonach prasowych!

ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 1/2012 już w salonach prasowych!

moda ślub moda ślub moda ślub
rodzaje kołnierzyków moda męska 

W numerze m.in.

Rodzaje męskich sylwetek oraz proporcje ciała
Nie tylko panie mają problem z tym, w co i jak się ubrać, co podkreślić, a co zatuszować. Panowie borykają się z tym samym problemem, a jest im o tyle trudniej, że traktowani są przez pisma fachowe nieco po macoszemu. My postanowiliśmy to naprawić i niniejszym przedstawiamy rodzaje męskich sylwetek, a także co powinno się nosić, a czego unikać.

Rodzaje męskich ubrań
Co zalozyć: frak czy jaskółkę (cut), smoking czy wieczorową marynarkę? Podjęcie decyzji nie powinno być aż tak trudne. Powinni Państwo wiedzieć, czy ślub odbędzie się rano, popołudniu czy też wieczorem. Pamiętajmy, że ubiór pana młodego w przeciwieństwie do sukni panny młodej może służyć ponownie i wielokrotnie na okazjonalne sytuacje.

Panna młoda jak syrena
Uważajcie na syreny. Potrafią zwabić nieostrożnego wędrowca w niebezpieczną toń. Kuszą powabem, pięknym głosem, obiecują ekstazę i szczęście, aby potem, jednym machnięciem rybiego ogona pozbawić złudzeń i życia.

Jeśli sama chcesz stać się syreną, jej ziemskim wcieleniem, zapytaj swojego lustra: lustereczko, lustereczko, powiedz przecie... ale tu już zaplątała się chyba inna bajka.
W uzupełnieniu materiału bajkowa sesja zdjęciowa.

Wesele chińskie
W swojej ponad dziesięcioletniej karierze miałem dość często okazję fotografować wesela, gdzie państwo młodzi wywodzili się z chińskiej kultury. Wesela te są o tyle ciekawe, że posiadają kilka kluczowych elementów, niezmiennych od tysięcy lat.

Z kim wybierać suknię ślubną
Bardzo rzadko zdarza się, żeby panna młoda sama zdecydowała o wyborze sukni ślubnej. Większość dziewczyn potrzebuje „doradców”. Tylko kogo zaprosić?

wybieranie sukni ślubnej wybieranie sukni ślubnej


Pielęgnowanie uczucia cz. I

Miłość w ujęciu zgodnym z powyższą definicją umożliwia samorealizację wskutek obecności drugiego człowieka. Podstawową definicją jest pragnienie szczęścia dla drugiej osoby. Rozumiemy ją na wiele sposobów, ale jednak najczęściej jako dowolna ilość emocji i doświadczeń zachodzących z powodu silnej więzi.

Romantycznie i koronkowo
Tworzący nowe kolekcje projektanci, starają się w każdym sezonie zaskoczyć czymś szczególnym. Eksperymentują z kolorami, czasami z dodatkami. Innym razem stawiają na nowatorski krój. Co zatem proponują paniom planującym ślub w przyszłym roku awangardowi kreatorzy: Sophia Tolli, Tony Bowls, David Tutera oraz czego należy spodziewać się w 2013 roku po sztandarowej kolekcji amerykanskiej marki Mon Cheri - Bridals? Pod koniec kwietnia ukazała się zapowiedź ślubnych propozycji tej znanej i cenionej niemal na całym świecie marki - Mon Cheri.

ślub w źółtym czarna suknia na ślub
 


Euro Ślub

EURO 2012, to najgorętszy temat kilku ostatnich miesięcy. Odkąd dowiedzieliśmy się, że Polska będzie jednym z głównych organizatorów mistrzostw EURO 2012 rozpoczęły się gorące przygotowania do tej imprezy. To zupełnie tak, jak wtedy, kiedy Młoda Para po zaręczynach rozpoczyna organizowanie uroczystości zaślubin. Czyż nie widać wielu podobieństw w organizacji tych dwóch imprez? Dlaczego zatem ich nie połączyć? A więc Młode Pary, do dzieła! Jeśli kochacie piłkę nożną, a uroczystość waszych zaślubin wypada w czerwcu 2012, to gdzie można lepiej kibicować naszej reprezentacji, jeśli nie na stadionie i to w pięknych strojach ślubnych. Zamiast tradycyjnego przyjęcia wznieście toast na stadionie piłkarskim! Na pewno Wasz ślub zostanie zapamiętany przez szerokie gremium fanów piłki nożnej, którzy będą kibicować nie tylko reprezentacji, ale i Waszemu szcześciu.

Newsletter
Przegląd rynku mody ślubnej i wizytowej, m.in. Pokaz duetu Bohoboco, medal dla Goshico - medal dla Polski, La Mariee - ślubne szaleństwo, Gorteks – bielizna ślubna, Emanuel Berg - 7. urodziny marki.

suknia na wesele suknia na wesele suknia na wesele


Fashion Rocks

Kilka propozycji mody wizytowej prosto z Kanady. Skalista sceneria i zniewalające krajobrazy a na ich tle prężnie wijąca się czarnoskóra modelka. Ciekawe połączenie kolorów i świeżego klimatu.

Parkshow
Po raz kolejny na początku marca br. odbyła się w Calgary impreza, której głównym celem jest “promocja lokalnych artystów / redefinicja kultury” pod nazwą Parkshow.

Hairwars
Hairwars, to jedna z czołowych imprez typu beauty & fashion na świecie, skupiająca przedstawicieli rynku fryzjerskiego, podczas której wybrane salony konkurują między sobą na wybiegu o tytuł tego najlepszego - “Supreme Salon”.

SOS Masquarade
SOS Masquerade - to tytuł imprezy zorganizowanej pod koniec kwietnia br. w Calgary przez zwyciężczynię konkursu piękności – Miss Universe Canada – Kyre Weston.

Let’s Folk
Na początku kwietnia w klubie „The Eve” w Warszawie odbył się pokaz mody młodej projektantki Kasi Miciak połączony z wernisażem fotografii Ewalds&Sawicki zatytułowany „Let's Folk!” W uzupełnieniu relacji z pokazu pierwsza część ekstrawaganckiej sesji zdjęciowej w stylu FOLK.

Wiecej w E-Wydaniu ŚLUB MARZEŃ na stronie www.slubmarzen.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj