Najnowsze wydanie magazynu "Moda na Ślub" 3(37)2012

Sezon 2013 start!

Dekolt w kształcie litery V, geometryczne konstrukcje sukni, długie rękawy, asymetria i oryginalna faktura materiału – to tylko niektóre z trendów, które będą obowiązywać w modzie ślubnej w sezonie 2013. Specjalnie dla Was wybraliśmy je na pokazach światowej sławy projektantów podczas Barcelona Bridal Week 2012 oraz Cibeles Madrid Novias 2012. Stamtąd przywieźliśmy również hit dla panów młodych – do ślubu tylko pod muchą! Relacje z wybiegów mody oraz najnowsze propozycje sukni i garniturów ślubnych obejrzycie w „Modzie na Ślub”.

Z nowości proponujemy również bukiety ślubne i inne dekoracje florystyczne w kolorze czekolady oraz równie słodkie mini babeczki, tzw. cupcakes, które z powodzeniem wypierają z przyjęć weselnych tradycyjne torty. Nie trzeba ich kroić, nie brudzą sukni ślubnej i mogą być uroczym prezentem i miłą niespodzianką dla gości.

Natomiast po weselu warto wybrać się w podróż poślubną. Gdzie? Tylko z „Mody na Ślub” dowiecie się, jakie są modne destynacje, gdzie warto pojechać przez cały rok. Uwzględniliśmy terminy ślubów, prognozę pogody na świecie i dostępności ofert w biurach podróży.

Na koniec zaproszenie na niezwykłe wydarzenie dla Narzeczonych. Już 8-9 grudnia w Warszawie w Hali Torwar startuje 9. edycja Mega Targów Ślubnych Torwar. To niepowtarzalna okazja, by zorganizować ślub i wesele w jeden weekend! Zobaczcie, co się będzie działo na stronie: www.targislubnetorwar.pl. Zapraszamy!

Tekst i zdjęcia: Moda na Ślub
www.modanaslub.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj