3 pomysły na uhonorowanie twojej druhny

Zwykle na druhnę wybieramy osobę nam najbliższą – siostrę, kuzynkę, szwagierkę czy po prostu – najlepszą przyjaciółkę. Osobę, która jest naszą bratnią duszą, powiernicą, terapeutką, matką i siostrą w jednym, a w czasie przygotowań weselnych, także prawie-profesjonalną wedding plannerką. Oczywiście, że sama nominacja jest już ogromnym zaszczytem, jednak wiele Panien Młodych chce dodatkowo podziękować za bycie druhną. Jeśli zaliczasz się do tego grona, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! 

Zdjęcie - Sebastian Ścigalski

Wyróżnij ją spośród innych

Ten punkt skierowany jest do Pań Młodych, które, amerykańskim zwyczajem, zdecydowały się na więcej niż jedną druhenkę i poprosiły je o jednolite sukienki. Aby zachować klimat sukien druhenek, a jednocześnie wyróżnić tę najważniejszą, pozwól jej sukience nieco się wyróżniać. Niezależnie od tego, czy będzie to inny krój sukni, czy różnica w detalach, jak na przykład kształt dekoltu lub bogatsze zdobienie, będzie to na pewno dobre rozwiązanie. W przypadku gdy chcesz, aby wszystkie sukienki wyglądały tak samo, wyróżnij swoją druhnę dodatkami – bogato zdobiony pas do sukni, czy biżuteria dopełnią całości stylizacji i sprawią, że wszyscy dostrzegą, kto jest Twoją druhną ;).

Podaruj jej coś

Ta propozycja nie powinna sprawić Ci żadnego problemu. Sama wiesz najlepiej, co sprawiłoby największą radość Twojej przyjaciółce, zatem idź za głosem serca i daj jej coś, co wyrazi Twoją wdzięczność i uznanie za to, że jest z Tobą w Tym Najważniejszym Dniu jako Twoja Druhna. My proponujemy delikatną biżuterię z motywem, który będzie miał dla Was znaczenie, coś, co jest wspólne dla Was obu. Nie kupuj prezentu związanego tylko ze ślubem, zdecyduj się na coś, co będzie symbolizowało Waszą przyjaźń i wspólnie spędzone chwile. Nie zapomnij dodać czegoś od siebie – odręcznie napisany liścik z podziękowaniami na pewno wywoła szeroki uśmiech (a pewnie i łzy!).

Zaskocz ją przemową w trakcie wesela

W tradycji polskich wesel próżno doszukiwać się mów weselnych, jednak stale napływające do nas z zachodu trendy ślubne i tu torują sobie drogę. Dlaczego zatem nie podziękować Twojej najlepszej przyjaciółce za bycie Twoją druhną właśnie w taki sposób? Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie, przygotowania zacznij na kilka dni przed ślubem. Usiądź w cichym miejscu i zastanów się, co dokładnie chcesz powiedzieć, następnie spisz całość na kartce, którą zabierzesz ze sobą na swoje przyjęcie weselne. W przypadku, gdy wzruszenie odbierze Ci mowę, wyciągniesz karteczkę i odczytasz z niej to wszystko, co chciałabyś jej powiedzieć.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu i pomogą w podjęciu decyzji. Liczymy również na Wasze pomysły! Dajcie nam znać, jak Wy uhonorowałyście lub w jaki sposób chcecie uhonorować Wasze druhny :)

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj