Ważne chwile

Ślub jest dla każdej z nas wydarzeniem, na które przygotowujemy się miesiącami, a czasem nawet latami.

Już w bajkach opisywane są ślub, które kreują nasze wyobrażenie o tym dniu. W obecnych czasach mamy również stają na ślubnym kobiercu. Nasze córki niosą nam welon, obrączki lub sypią kwiatki u stóp. Wypełniając tym samym nasze dziecięce fantazje o bajkowym ślubie. Jest to chwila, której nic nie powinno zakłócić. Ten dzień bez wątpienia jest wyjątkowy nie tylko dla nas ale również dla rodziny i naszych gości. Tego dnia wszystkie oczy są zwrócone na nas.


Bardzo mi się podoba, gdy dziewczynki wyglądają równie wyjątkowo. Są małymi księżniczkami. One też przeżywają doniosłość chwili bez względu na to, czy są córkami Panny Młodej czy też gośćmi. Małe kobietki obecne na ślubie, dodają naturalnego uroku całej ceremonii. Wszystkie małe dziewczynki patrzą z podziwem na Pannę Młodą. Chcą wyglądać tak samo. Ja będąc mamą obecnie 11 letnich dziewczynek, idąc na ważne wydarzenia napotkałam na ogromny problem. Z jednej strony są to nadal dziewczynki, z drugiej są to już małe kobietki.


Do póki miały nie więcej niż 6 lat mogłam je ubierać jak chciałam i w co chciałam. Od momentu, gdy moje pociechy poszły do szkoły zobaczyłam, że gusta moich córek stały się czasami przeszkodą nie do przeskoczenia. Coraz bardziej chciały sukienki „dorosłe", jednak ja nie jestem fanką postarzania dzieci. Na wszystko przyjdzie pora. Szukałam niejednokrotnie sukienek wyjątkowych i nietuzinkowych. Miałam pełną świadomość, że takie sukienki nie jest łatwo znaleźć. Sklepy sieciowe miewają ładne rzeczy, jednak są to rzeczy dla wszystkich. Ja chciałam, aby moje córki czuły się w nowej kreacji magicznie. Tak jak każda kobieta i one uwielbiają zbierać komplementy: „Jak ślicznie wyglądasz", „Co za piękna mała dama" ect. Bez względu na to w jakim wieku jesteśmy, uwielbiamy wyglądać niepowtarzalnie i pięknie, taki nasz urok małych i dużych kobiet. Sukienki, które znalazłam w Butique Mała Dama spełniły te kryteria. Moje córki są jedyne w swoim rodzaju i wyglądają w nich wyjątkowo.

Autor: Dominika Staniewicz / Mała Dama Boutique
Fotografie: Mała Dama Boutique
www.mala-dama.eu

Obejrzyj dodatkowe kreacje dla małej damy: www.abcslubu.pl/moda/dzieci/651-kreacje-malej-damy.html

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj