Druhny w bieli i ecru

Mówi się, że strój druhen nie powinien przyćmić kreacji Panny Młodej, dlatego unika się stroju w odcieniu kości słoniowej i bieli.

 

Często w zamian wybierane są pastelowe nuty różu, błękitu, zieleni czy brzoskwinię. Zazwyczaj wystrzega się mocnych, ciemniejszych barw, które mogłyby odwrócić uwagę od Panny Młodej. Czy jednak będąc Panną Młodą naprawdę tak musimy się bać kolorystycznej konkurencji wśród otaczającej nas świty. Przecież to bardzo często krój sukienki świadczy o jej dominujących i wyjątkowym charakterze.

Jeśli marzy Ci się aby cała aranżacja Twojej imprezy miała niewinny subtelny odcień ecru lub bieli wystarczy, że wybierzesz dla druhen prościutkie, klasyczne, koktajlowe sukienki w tym odcieniu. a uzyskasz pożądany efekt i z pewnością nie poczujesz się zdominowana. Zobaczysz, że dziewczyny będą zachwycone. Taka kreacja przyda się każdej z nich w przyszłości, a w zależności od dobranych do niej kontrastowych dodatków, w trakcie wesela każda z dziewczyn może zmodyfikować swoją kreację nadając jej indywidualny charakter.

Poniżej prezentujemy kreacje projektanta Rafała Nowińskiego, które mogą posłużyć Ci za inspiracje podczas poszukiwań odpowiedniej kreacji dla Twojego orszaku druhen.

Tekst: Redakcja abcslubu.pl


Sukienki - Rafał Nowiński
Fotografie - Anna Ciupryk
Make-up i Fryzury - Anna Ciupryk
Modele - Agnieszka Knap, Roksana Turkot, Jean Legulec
Producent - FASHION COLOR

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj