Wysoka Ona, niski On. Jak temu zaradzić?

Kilka lub kilkanaście centymetrów różnicy między wzrostem Panny Młodej i Pana Młodego jest wskazane. Niestety, może stanowić problem, jeśli różnica wychodzi na korzyść Panny Młodej. Na każdą trudność znajdzie się jednak rada – tu rozwiązaniem będą dobrze dobrane buty.

Najważniejsza rzecz – przyszła Panno Młoda, zrezygnuj ze smukłych, strzelistych szpilek. Z pewnością dodają szyku i elegancji ślubnej kreacji w każdym stylu, niemniej te kilka (-naście) centymetrów, o które podnosi Cię wysoki obcas, optycznie odejmuje wzrostu Twojemu partnerowi. Ale nie martw się! Zmiana na rzecz niskiego lub całkiem płaskiego obuwia ślubnego może dla Ciebie wyjść bardzo korzystnie. Jeśli Twoja sylwetka jest szczupła, wypróbuj czółenka z obcasem-kaczuszką – wysokim do maksymalnie 5 centymetrów, dyskretnie unoszącym i jednocześnie zapewniającym wygodę. Jeśli zaś Twoje kształty są bujniejsze, poszukaj czółenek na niskim obcasie-stożku, np. marki Conhpol. To buty, które również subtelnie unoszą sylwetkę, a do tego są wygodne i ładnie prezentują się na nodze.

ślub wesele baleriny czółenka buty płaskie buty na obcasie buty ślubne buty na ślub na wesele buty podwyższające conhpol elite

Dla najbardziej wymagającej i ceniącej komfort przyszłej panny młodej przygotowano zaś specjalne ślubne baleriny w kilku uniwersalnych odcieniach. Nie tylko pięknie dopełniają kreacji i są wygodne, ale również stanowią ukłon w stronę niskiego Pana Młodego. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że po kilku godzinach chodzenia i tańców nie marzysz o zmianie obuwia na płaskie, bo… już je na sobie masz. Twoje stopy Ci za to podziękują! Jeśli jednak baleriny to nie Twoja bajka, poszukaj uroczych ślubnych sandałków – całkiem płaskich lub na małym obcasie. Minęły już czasy, gdy na uroczystość ślubną nie noszono tego rodzaju butów, więc teraz, zwłaszcza w upalny dzień, możesz cieszyć się przewiewnością i komfortem.

ślub wesele baleriny czółenka buty płaskie buty na obcasie buty ślubne buty na ślub na wesele buty podwyższające conhpol elite

Miły Panie Młody, i dla Ciebie jest propozycja warta przemyślenia. Zapomnij o całkiem płaskich butach. Wytworne męskie obuwie na tak specjalną okazję, jaką jest ślub, zawsze ma podwyższenie. Ty jednak poszukaj wersji nie tylko z odpowiednio wysokim obcasem, ale również z podwyższającą wkładką. Marka Conhpol przygotowała takie buty z myślą o niskim, eleganckim mężczyźnie. Jej specjalne modele posiadają nie tylko nieco wyższy obcas, ale również niewidoczną, wewnętrzną wkładkę. Tym sposobem możesz zyskać nawet 7 centymetrów wzwyż. Zapewne zastanawiasz się, czy znajdziesz dla siebie wymarzony rodzaj obuwia. Odpowiedź brzmi – oczywiście! Wśród podwyższających butów przygotowanych przez naszą rodzimą firmę jest wizytowe obuwie w klasycznych kolorach czerni, brązu i granatu; na cieplejsze dni oraz na tę chłodniejszą porę; eleganckie derby oraz wykwintne oxfordy. Jest w czym wybierać.

ślub wesele baleriny czółenka buty płaskie buty na obcasie buty ślubne buty na ślub na wesele buty podwyższające conhpol eliteślub wesele baleriny czółenka buty płaskie buty na obcasie buty ślubne buty na ślub na wesele buty podwyższające conhpol eliteślub wesele baleriny czółenka buty płaskie buty na obcasie buty ślubne buty na ślub na wesele buty podwyższające conhpol elite

Jeśli podwyższająca wkładka oraz różnorodność form i kolorów jeszcze Cię nie przekonały, pomyśl, jak bardzo praktyczne są takie buty i na jak wiele okazji będziesz mógł je w przyszłości założyć. To brzmi zachęcająco, prawda?
Dzięki dobrze dobranym butom wzrost przestaje być problemem, a Państwo Młodzi mogą wręcz o nim zapomnieć i cieszyć się swoim najważniejszym dniem. Nie ma wówczas znaczenia, czy to On jest niski, czy Ona wysoka.

 

Tekst i zdjęcia: Conhpol Elite,
www.conhpolelite.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj