Polski kunszt, włoski design - Conhpol przedstawia kolekcję GOLD

Przywiązanie do sztuki rzemiosła, potrzeba dostarczania produktów najwyższej jakości w połączeniu z obserwacją światowych trendów projektowania obuwia zaowocowały kolekcją GOLD by Conhpol: najlepsze, najdroższe i niespotykane materiały, włoski design i nietuzinkowych, ekskluzywnych modeli w kolekcji GOLD.

Nowa linia obuwia Conhpol GOLD, zapowiedziana na jesień 2015 roku, to ekskluzywna kolekcja, skierowaną do wymagających mężczyzn, którzy nie idą na kompromisy, gdy chodzi o jakość i obowiązujące trendy. Kolekcja została opracowana w zgodzie z najlepszymi praktykami włoskiego designu. Zgodnie ze standardami Conhpol, każda para obuwia jest wykonana ręcznie, a nad  jakością, technologią i procesem produkcji osobiście czuwa Henryk Konopka, właściciel i założyciel rodzinnej firmy, której korzenie sięgają 1978 roku.


Kolekcja GOLD, to odpowiedź na potrzeby pewnych siebie, wymagających mężczyzn, szukających nietuzinkowego obuwia, które pozwala się wyróżnić. Buty kolekcji GOLD, to zgodnie z obowiązującymi standardami, ekskluzywne obuwie, buty wykonywane ręcznie i w 100% skórzane. Materiały użyte do stworzenia kolekcji to najwyższej jakości skóry, od skór bydlęcych dla modeli klasycznych, aż po certyfikowane skór egzotyczne (krokodyle, boa) dla miłośników większej dozy ekstrawagancji. Oprócz najwyższej jakości materiałów, kolekcję GOLD cechuje nowoczesny, wyszukany design zgodny z najnowszymi trendami światowymi.


Kolekcja GOLD to harmonijna fuzja pomiędzy polskimi tradycjami obuwniczymi, gwarantującymi jakość i trwałość, a zdobyczami zachodnich, wyznaczających trendy rynków mody męskiej. To gwarancja ekskluzywności i trwałości w połączeniu z poczuciem spokoju i pewnością, jaką daje miejscowy, bezpośredni i łatwy kontakt z polskim producentem o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zobacz całą kolekcję GOLD!

Tekst i zdjęcia: Conhpol elite
www.conhpolelite.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj