Mały rozmiar? To nie problem!

Niewielki rozmiar stóp to w przypadku kobiet bardzo często zaleta, pozwalająca wybierać w większym asortymencie butów wielu producentów. Niestety, w przypadku mężczyzn jest dokładnie odwrotnie - małe stopy ograniczają możliwości zakupu eleganckiego obuwia, co szczególnie dotkliwie odczuwają mężczyźni kompletujący swój ślubny look.

Brak nie tylko wyboru, ale i dostępności mniejszych rozmiarów męskich butów, potęguje stres przedślubnych przygotowań, wprawiając Młodą Parę w stan popłochu i nerwowego poszukiwania jakichkolwiek butów, przed nadchodzącym prędko wielkim dniem.

Na szczęście, istnieje rozwiązanie. Wychodząc na przeciw istniejącej potrzebie, Conhpol oferuje w swojej kolekcji szeroki asortyment eleganckich, ślubnych butów męskich w rozmiarach od 37/38. Wychodząc z założenia, że to buty mają pasować do stroju, nie odwrotnie, a mały rozmiar nie powinien być tu przeszkodą, w ofercie polskiego producenta znajdują się zarówno buty klasyczne, jak i bardziej wyszukane.

klasyczne czarne męskie buty do ślubu, conhpol, buty dla mężczyzn małe rozmiary niebieskie męskie buty do ślubu, conhpol, buty dla mężczyzn małe rozmiary klasyczne brązowe męskie buty do ślubu, conhpol, buty dla mężczyzn małe rozmiary niebieskie skórzane męskie buty do ślubu, conhpol, buty dla mężczyzn małe rozmiary czarne lakierowane męskie buty do ślubu z czerwonym akcentem, conhpol, buty dla mężczyzn małe rozmiary niebieskie męskie buty do ślubu, conhpol, buty dla mężczyzn małe rozmiary
Dodatkowo, dla Panów, którzy w tym wyjątkowym dniu chcieliby dyskretnie zyskać kilka centymetrów wzrostu, Conhpol przygotował kolekcję butów podwyższających. Specjalna, opatentowana konstrukcja buta pozwala w sposób niezauważalny dla obserwatorów uzyskać dodatkowe 7 centymetrów wzrostu, jednocześnie nie tracąc nic z elegancji i wytworności obuwia.


klasyczne czarne męskie buty do ślubu, conhpol, buty dla mężczyzn małe rozmiary

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie ma potrzeby, żeby przy takiej okazji, mały w swojej istocie szczegół urastał do rangi problemu.

Tekst i zdjęcia: Conhpol elite
www.conhpolelite.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj