Ekskluzywne koszule i buty dla Pana Młodego.

Pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej butik z ekskluzywną odzieżą dla mężczyzn francuskiej marki LODING otwarty został w warszawskim centrum handlowym „Galeria Mokotów" 30 września 2009 r.

Specjalnie z okazji tego wydarzenia, do Polski przyjechali dwaj menedżerowie marki LODING z Francji - Vincent Di Nino (Marketing and Development Manager) oraz Nuno Neves (Product Manager).

 

Podczas premierowego otwarcia zobaczyć można było film prezentujący firmę oraz markę LODING, ich historię, a także butiki znajdujące się w pozostałych częściach Europy. Uczestnicy wydarzenia mieli niepowtarzalną okazję przeglądać sklepowe półki z lampką szlachetnego, francuskiego wina w dłoni, a także zasięgnąć rady u samych twórców wspaniałego świata męskiej mody z Francji.

Firma LODING założona została w 1998 roku przez p. Michela Gozlana, projektanta pracującego dla Mario Dessutiego. Swój pierwszy butik otworzyła w 8 dzielnicy Paryża, pod adresem 23 rue de Berri, wcielając w życie niezwykły i niespotykany dotąd w żadnym modowym butiku pomysł jednolitej ceny w każdej kategorii produktowej.

Punkty sprzedaży LODING znajdują się w najbardziej szacownych lokalizacjach, a finezyjnie wykończone wnętrza oraz jakość oferowanych produktów przenoszą klienta w świat pogody i zaufania, budując silny wizerunek marki. LODING, podobnie jak jego odbiorcy, konsekwentnie stawia na ciepło, elegancję, innowacyjność oraz niepowtarzalny styl o wyrafinowanym guście.

Różnorodność asortymentu, wysoka jakość oferowanych wyrobów oraz bardzo konkurencyjne ceny ukuły renomę marki LODING i od kilku już lat pozycjonują ją jako wysoce rozpoznawaną na rynku francuskiego ekskluzywnego obuwia i męskich strojów.

W 2007 roku firma LODING wybrana została przez „Franchise magazine.com" siecią nr 1 pod względem rozwoju w kategorii sieci wschodzących.

Dzisiaj firma LODING reprezentowana jest przez 29 butików we Francji - m.in. w Paryżu, Lyonie, Bordeaux, Tuluzie, Nantes, Reims, Wersalu, Rouen oraz Saint-Germain-en-Laye. Trzydziesty z nich znajduje się w Brukseli, zaś warszawski butik w Galerii Mokotów to trzydziesty pierwszy sklep sieci LODING. Wybór miejsca nie jest tu przypadkowy, bowiem Polska jako jedyny kraj Unii Europejskiej wykazuje bardzo dobre wyniki w rozwoju gospodarczym, zaś Polacy niezwykle cenią sobie wyroby rękodzielnicze, jakimi są produkty LODING.

W skład oferowanych przez markę LODING produktów wchodzą buty, koszule, krawaty, paski oraz innego rodzaju dodatki do męskiego stroju. Do produkcji tych wyrobów wykorzystywane są między innymi najprzedniejsze francuskie skóry (buty), których na co dzień używają najwięksi światowi projektanci, a także niezwykłej jakości egipską bawełnę (koszule). Dzięki temu LODING oferuje jakość, która do tej pory dostępna była jedynie na indywidualne zamówienie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj