Trendy w modzie męskiej - lato 2013

Myślisz o koszuli w kratkę i przed oczyma staje Ci stereotypowy drwal: krzepki mężczyzna, który nosi szelki, flanelową, kraciastą koszulę i solidne buty? Wyzwól się od dawnych schematów! 

 

Tak, prawdą jest, że flanelową, kraciastą koszulę spopularyzowali westernowi kowboje, ale kto powiedział, że musisz nosić flanelę? A krata od kilku sezonów stała się synonimem miejskiego luzu i uniwersalności, króluje na wybiegach mody i rozkraczając w sobie światowych projektantów! 

Uważasz, że kraciasta koszula nie może być podstawowym elementem Twojej garderoby? Nic bardziej mylnego! Kraciaste koszule są wręcz skazane do tworzenia z nich modnych, stylowych,a czasem nietuzinkowych codziennych zestawów.

Mówi się, że krata najlepiej pasuje do jeansów – zgadzamy się z tym stwierdzeniem. Tylko czy jeansy muszą być zawsze klasycznie niebieskie?

Lubisz styl sportowej elegancji? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Do tej pory koszula w kratę była zarezerwowana głównie jako wygodny element  codziennej stylizacji. Jednak w tym sezonie awansuje i można ją nosić nawet do marynarki lub garnituru.

a

b

c

d

e


Autor: Klasyka Moda Męska
www.klasyka-moda.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj