Sylwestrowo-karnawałowa moda męska – na ślubnym kobiercu i nie tylko

Zbliżający się wielkimi krokami czas sylwestrowo-karnawałowy zmusza do swego rodzaju przemyśleń na temat doboru najodpowiedniejszej garderoby. Nie ulega wątpliwości, że to czas zabawy i radości, stąd też można pokusić się o dużą dozę fantazji. Okres ten, wbrew pozorom, sprzyja również Młodym Parom lubującym się w malowniczych zimowych nastrojach.

Mężczyzna chcący wyglądać modnie, a zarazem elegancko, winien poważnie pomyśleć o garniturze grafitowym, błyszczącym, dającym poczucie blasku. Tak wystrojeni śmiało możemy stawać na ślubnym kobiercu, jak i spędzić szaloną noc sylwestrową. Wychodząc z założenia, że idealnie skrojony garnitur jest wizytówką każdego mężczyzny oraz dodając do tego błyszczącą tkaninę, z jakiej jest wykonany, dochodzimy do zaskakujących wniosków. Stwierdzamy bowiem, że strój taki nadaje się niemal na każdą okazję. Staje się on nie tylko oznaką naszego dobrego i wysublimowanego gustu, ale również pokazuje że nie poddajemy się szarej rzeczywistości epatując naszą wyobraźnią.

Ponadto nie możemy zapomnieć o odpowiedniej koszuli. Najbardziej trafnym wyborem wydaje się być, tak modny aktualnie, krój slimowany. Nie bójmy się również sięgać po bardziej odważne kolory. Dopasowana koszula w kolorze bordo, czerwieni, fioletu. Do tego starannie dobrany krawat, o jednolitej barwie nawiązującej do garnituru. W ten sposób w każdej sytuacji zostawimy po sobie oszałamiające wrażenie. Doskonałym pomysłem są również koszule wykończone kontrastową nicią lub guzikami. Heban połączony z krwistą czerwienią zrzuci oschłą maskę odsłaniając duszę romantyka. Taki mężczyzna z pewnością zaprosi Cię do tańca zdecydowanym krokiem, z różą w zębach.

Wspomniany wyżej okres sprzyja również wytwornym bankietom oraz bardziej wykwintnym spotkaniom towarzyskim. W związku z tym spora doza ekstrawagancji również jest wskazana. Jakże wytwornie prezentuje się mężczyzna w smokingu. Muszka, gustownie oplatająca szyję, jest idealnym jego dopełnieniem. Klapy wykonane z czarnej połyskującej tkaniny oraz karmazynowa róża w butonierce. Mężczyzna może poczuć się niczym filmowy super agent brytyjskiego wywiadu i śmiało zamówić Martini wstrząśnięte, nie mieszane. Panna Młoda u boku takiego bohatera może czuć się bezpiecznie wiedząc, że znajdzie on wyjście z każdej sytuacji.

Najważniejszym wnioskiem z wyżej przytoczonych spostrzeżeń jest fakt, że zestawienia te założyć może zarówno młodzieniec, jak i mężczyzna dojrzały. W wyborze garnituru, koszuli, odpowiedniego krawata, niezbędne jest jednak kobiece doradztwo. Panowie chcą być modni właśnie dla swych Pań. W związku z tym nie bójmy się pytać, dowiedzmy się, jak chce widzieć nas kobieta. Niech noce przepełnione szampańską zabawą upłyną pod znakiem elegancji i stylu.

Autor: Tomasz Drobiński / Giacomo Conti

Fot.: Giacomo Conti

www.giacomo.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj