Sypialnia dla Nowożeńców od INTER-BUD Developer

Ogólnopolski portal abcslubu.pl oraz Inter-Bud Developer rozpoczynają program dedykowany Młodym Parom: "Mieszkanie dla Nowożeńców". W ramach programu Inter-Bud przygotował ofertę dedykowaną Młodym Małżonkom.

„Sypialnia dla Nowożeńców”

Dla par, które zawarły związek małżeński w 2012 roku bądź planują zawrzeć go w 2013 r., przygotowaliśmy specjalną ofertę:

 Nowożeńcom, którzy zakupią dowolne mieszkanie w inwestycjach firmy Inter-bud
urządzimy sypialnię małżeńską GRATIS!

Styl i kolorystyka w kilku wariantach.


Szczegóły w Biurze Sprzedaży: 12 25 25 334 lub 335
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mieszkanie dla Nowożeńców mieszkanie dla Nowożeńców


Inter-Bud
to doświadczony deweloper, od ponad 20 lat realizujący inwestycje na rynku małopolskim. Pasja tworzenia, wieloletnie doświadczenie i kompetentni pracownicy - wszystko to sprawia, że stale się rozwijamy i podnosimy jakość swoich usług. Dbałość o detal i formę architektoniczną, oraz wspólną przestrzeń to najważniejsze cechy rozpoznawcze naszych inwestycji.

Dowodem jakości i rzetelności jest tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku, który zdobywaliśmy w latach 2004 -2010. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która otrzymała nagrody we wszystkich edycjach konkursu, a w 2010 r. Sąd Konkursowy zadecydował o przyznaniu nam dodatkowego wyróżnienia w postaci Złotej Nagrody dla Najlepszego Krakowskiego Dewelopera za konsekwentną realizację ogólnodostępnych przestrzeni miejskich oraz tworzenie ram dla budowy więzi społecznych w oparciu o własną infrastrukturę socjalną.

mieszkanie dla Nowożeńców mieszkanie dla Nowożeńców
mieszkanie dla Nowożeńców mieszkanie dla Nowożeńców
mieszkanie dla Nowożeńców mieszkanie dla Nowożeńców

Tekst i fot: Inter-Bud Developer

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj