Perfumy na ślub – jak sprawdzi się Moschino?

Jako dom mody, Moschino słynie z kontrowersji i nietypowego podejścia do świata haute couture. Jego kreacje i linie często były utrzymane w groteskowym tonie. Franco Moschino – włoski projektant i twórca marki, nierzadko wyśmiewał odbiorców mody i nazywał ich jej ofiarami. A jednak marka cieszy się popularnością. Jakie są jej perfumy i czy nadają się na ślub?

perfumy Moschino ślub i wesele zapachy

Mochino – „strata pieniędzy”?

Taki napis zdobił niektóre z projektów kolekcji tej marki. Franco Moschino miał własną wizję świata i niekoniecznie trafił do branży z umiłowania dla mody. Wprowadził jednak w jej kręgi świeże spojrzenie i sporą dawkę humoru. Stosunkowo młoda marka nie ma trudności z nadążaniem za potrzebami i pasjami współczesnych ludzi. Dodatkowo, perfumy Moschino są przystępne cenowo, a przy tym zupełnie wyjątkowe. Są zupełnym przeciwieństwem stwierdzenia „strata pieniędzy”.

Perfumy Moschino – hit czy kit?

W kwestii perfum Moschino również się wyróżnia, jednak kolekcje, które wypuszcza cieszą się bardzo ciepłym przyjęciem. To co kryje się w często wymyślnych, kolorowych flakonach, przypominających czasami bardziej bidony dla dzieci, niż ekskluzywne perfumy, zadziwia wyjątkowo dobrze dobranymi kompozycjami. Zapachy Moschino trafiają w gusta wielu kobiet na świecie i to nie tylko, choć głównie, tych młodych. Buteleczki, które mogą się kojarzyć bardziej z nastolatkami są wypełnione starannie komponowanymi zapachami.

perfumy Moschino ślub i wesele zapachy

Ślubne zapachy od kontrowersyjnego projektanta?

Moschino na ślub? Zdecydowanie. Spośród wielu propozycji możesz swobodnie wybrać takie zapachy, które doskonale dopasują się do okazji. Zarówno, jeśli chcesz aby Twój ślub odbywał się bardzo tradycyjnie, jak i w przypadku, gdy ceremonia i wesele mają być nowoczesne czy alternatywne. Zapachy są mocno kwiatowe, owocowe, kobiece. I Love Love Moschino to kompozycja, która podbiła miliony damskich serc na świecie – idealnie wyważona pomiędzy świeżością cytrusów i porzeczki, a słodyczą i korzennością cynamonu i zmysłowością piżma.

Moschino ma włoskie serce

Kochamy wszystko, co pochodzi z Włoch – kuchnię, modę, wino… Projektanci i marki, którzy pochodzą z tego kraju miłości i dobrego smaku mają w sobie to coś, co gwarantuje nam wysoką jakość i akceptację reszty świata. Dlatego perfumy Moschino niosą ze sobą oprócz nuty ekstrawagancji, również kapkę luksusu, ale przede wszystkim klasy. Ich twórca mógł wyśmiewać rynek modowy, ale jednocześnie chciał dać klientowi wszystko, co najlepsze.

perfumy Moschino ślub i wesele zapachy

Najlepsze perfumy na ślub?

Moschino Toujours Glamour to ślubny pewnik zapachowy. Ożywiające, ale jednocześnie słodkie i kobiece. Kwintesencją miłości, która doskonale dopasuje się do okazji, jest również Pink Bouquet, gdzie znajdziesz dużo kwiatów i owoców, podkreślone piernikiem i piżmem. Również złoty Moschino Stars pochodzący ze sławnej linii Cheap&Chick (tanio, a szykownie) może sprawdzić się na Twoim ślubie. Wysublimowana kompozycja wyróżni Cię zapachem prosto z czerwonego dywanu.

Tekst: Tagomago

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj