Komponowane zabiegi kosmetyczne - zawalczymy z Tobą o lepsze ciało!

Zabiegi komponowane są wiodącym tropem renomowanych gabinetów kosmetycznych. Indywidualne podejście do klienta to pierwszy istotny aspekt, drugim z kolei jest stworzenie oferty, która pozwoli mile i pożytecznie zadowolić klienta.

Utrata jędrności skóry, problem z cellulitem, uczucie "ciężkich nóg" to problemy, z którymi wiele z nas próbuje się uporać. Testujemy peelingi, żele, balsamy, zwiększamy aktywność fizyczną. Niestety często zapominamy o systematyczności, która jest kluczowa w osiągnięciu efektów. Warto jest skorzystać z porady kosmetologa, który po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu skomponuje serię zabiegów i zmotywuje do większej systematyczności.


Masaż gorącymi kamieniami,  bańką chińską,  kostką lodu, masaż drenujący oraz zabieg Frigi Thalgo to zaledwie kilka możliwości, które mogą zostać ujęte w serie zabiegów. Urozmaicony pakiet ma wzmocniony wpływ, ze względu na "traktowanie" ciała na przemian ciepłem (masaż gorącymi kamieniami) oraz zimnem (masaż kostką lodu).

Masaż gorącymi kamieniami w Bali Beauty House


Poza tym ciepło i zimno wykazują dodatkowe działania: pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry.
Dodatkowo masaż bańką chińską oraz masaż drenujący uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek. Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit, dzięki pozbyciu się toksyn, oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.

Masaż bańką chińską w Bali Beauty House


Zabieg Frigi Thalgo zainteresuje Panie znudzone masażem. Połączenie mocnego peelingu z bandażowaniem ciała, daje zaskakujące efekty. Produkty bogate w mikronizowane algi morskie, kofeinę czy kamforę z pewnością mile zaskoczą szybkim wychładzaniem ciała (na powierzchni problematycznej) w celu ujędrnienia i pozbycia się uczucia "ciężkich nóg".

Zabiegi komponowane mają dodatkową zaletę uzupełniania się, dzięki czemu łatwiej oraz szybciej możesz osiągnąć pożądany efekt.

Autor tekstu: Paulina B., Kosmetolog Bali Beauty House, Kraków
www.balibeautyhouse.com

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj