Urodowy kalendarz Młodej Pary

 Sala, fotograf, orkiestra (ewentualnie DJ), samochód, catering, suknia i garnitur, kwiaty, obrączki - lista przygotowań do ślubu jest bardzo długa.

Zazwyczaj powstaje na kilkanaście miesięcy przed tym wielkim wydarzeniem i każdy jej punkt jest skrupulatnie analizowany - wszystko bowiem musi być dopięte na ostatni guzik. Dopiero w niemal ostatniej chwili Młodzi zdają sobie sprawę, że zapomnieli o najważniejszym - o sobie. Udany Ślub to również udany wygląd Młodej Pary

By tak się stało, przygotowania do tego ważnego wydarzenia należy zacząć nawet kilka miesięcy wcześniej. Warto wspólnie odwiedzić gabinet kosmetyczny, umówić się na konsultację i wspólnie z kosmetologiem ustalić indywidualny harmonogram zabiegów, którym należałoby się poddać, by czuć się jeszcze bardziej wyjątkowo w tym szczególnym dniu.

- Nie ma jednego, uniwersalnego pakietu zabiegów kosmetycznych dla Młodej Pary - każda skóra i każdy typ urody potrzebuje indywidualnego traktowania i nie chodzi tutaj jedynie o płeć - mówi Paulina Sójka, kosmetolog z Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED we Wrocławiu.

Miesiąc przed
To czas kiedy przygotowujemy cerę na to niezwykłe wydarzenie - oczyszczamy i przywracamy równowagę. Panom szczególnie polecane jest głębokie oczyszczanie kryształkami korundu, dzięki temu skórze zostanie przywrócony blask i uczucie komfortu.

Tydzień przed
Wystarczy jeżeli do gabinetu uda się tylko Panna Młoda. Na liście zabiegów powinna znaleźć się henna i depilacja woskiem. Miłym zakończeniem będzie pielęgnacja dłoni wraz ze specjalistycznym masażem, który usunie zmęczenie. Olejki natomiast wzmocnią paznokcie. Jest to również ostatni dzwonek na wybór ślubnego makijażu.

Dzień przed
Nieoceniony będzie relaksujący masaż pleców i karku. Połączony z zabiegiem pielęgnacyjnym, który zlikwiduje oznaki zmęczenia i stresu, wyraźnie podkreśli kontury twarzy, przyniesie ulgę zmęczonym oczom, sprawi, że nazajutrz Państwo Młodzi będą wyglądać promiennie i zdrowo. To również czas na manicure i pedicure.

W Dniu Ślubu
Pozostaje tylko wykonać profesjonalny makijaż, aby Panna Młoda zachwycała swoim spojrzeniem przez całą noc. Jeżeli wcześniej zdecydowałaś się na makijaż trwały, to możesz być pewna, że podczas wesela nie będziesz martwić się jakimikolwiek poprawkami.

Tekst i zdjęcia: informacja prasowa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj