Perfumy Lacoste nie tylko dla sportowców

Marka Lacoste jest znana na całym świecie, produkując ulubione perfumy wielu z nas i oferując zmysłowe zapachy. Perfum Lacoste to perfumy damskie i perfumy męskie z linii niepowtarzalnych markowych perfum dostępnych praktycznie dla każdego. To produkty dla kobiet i mężczyzn o wyjątkowych zapachu. Skąd się wzięły? Jakie są? Dla kogo są przeznaczone?

ślub wesele perfumy damskie perfumy kobiece perfumy dla kobiet zapach dla kobiet inspiracje ślubne Lacoste

 

Lacoste perfumy - historia powstania

Lacoste perfumy męskie, Lacoste perfumy damskie, zapachy Lacoste czy po prostu perfum Lacoste to marka rozpoznawalna na całym świecie. Jak jednak powstała koszulka polo z charakterystycznym krokodylem? Co wspólnego mają perfumy damskie Lacoste ze sportem? Rene Lacoste to syn francuskiego producenta samochodów, który z uwagi na zalecenia lekarskie zaczął uprawiać tenis. Stał się bardzo popularny w latach 20 XX wieku, odnosząc coraz więcej sukcesów. W 1926 roku podczas mistrzostw świata US Open Lacoste przyszedł na kort w zaprojektowanej przez siebie koszulce z krótkim rękawem wykonanej z francuskiej bawełny tzw. jersey petit pique. Wydarzenie było bez precedensu, gdyż do tej pory na kortach obowiązywały długie spodnie i takie same koszule. Fani jednak docenili styl tenisisty, co skłoniło go do założenia w 1933 roku firmy produkującej odzież sportową z zielonym krokodylem. Dlaczego krokodyl? Tak prasa zaczęła nazywać Lacoste, gdy tenisista zaczął nosić ze sobą teczkę ze skóry aligatora. Postanowił on zatem po kilku latach wykorzystać ten przydomek do nadania nazwy całej firmie. Dziś krokodyl sygnuje wszystkie produkty marki, od odzieży po pierwsze perfumy. Marka jest synonimem jakości, zasad fair play i komfortu. Dodatkowo świat marki jest niezwykle kolorowy oparty o barwy białej, czerwonej i cytrynowo-zielonej. Początkowo produkty LAcoste były wykorzystywane przez sportowców, z czasem jednak zaczęły być noszone na co dzień. Z biegiem czasu, syn założyciela - Bernard Lacoste wprowadził do sprzedaży takie rzeczy jak: obuwie, okulary, galanterię skórzaną i wspomniane perfumy.

Zapach Lacoste czyli perfum także dla kobiet

Perfumy damskie Lacoste są przede wszystkim eleganckie jak cała marka Lacoste. Cała linia perfum proponuje zapachy wyraziste, eleganckie, mające orzeźwiający charakter. Spotkamy tu zarówno perfumy dla kobiet jak i dla mężczyzn, zarówno te, nadające słodkawego charakteru, jak i takie o klasycznym zapachu cedru. Świeży zapach dla kobiet to propozycja kwiatowo-owocowa, drzewna lub bardzo aromatyczna. Znajdziemy tu nuty wetiweru, piżma, drzewa sandałowego, cytrusów czy wanilii. W wersji dla panów to natomiast kompozycje drzewne, cytrusowe lub przypominające przyprawy. Wyczujemy w nich bergamotkę, piżmo, jałowiec czy drzewo sandałowe. W niektórych liniach wyczuwalny jest także alkohol. W linii Lacoste Pour Homme jest to rum, a w Lacoste Challenge - whisky. Perfumy Lacoste to propozycja nie tylko sportowa, nie tylko dla aktywnych panów, ale także idealny zapach dla kobiet. Nie ważne, czy interesuje cię woda perfumowana czy woda toaletowa - marka dostarcza wiele produktów na miarę twoich potrzeb.

Perfumy Lacoste dla ludzi o dużej pewności siebie

Perfumy Lacoste to elegancja, lekkość sportowa, pewność siebie i odwaga. Perfumy marki dedykowane są wielbicielom wolności i tym ludziom, którzy nie kroczą wytyczonymi przez innych ścieżkami. To perfumy dla ludzi aktywnych - dla kobiety i mężczyzny, dla sportowca i otwartej na świat feministki. Pełne świeżości i aromatu, perfumy Lacoste dają energię na cały dzień.

Jeśli zainteresował cię powyższy opis lub szukasz pomysłu na prezent to znajdziesz Perfumy Lacoste w przetestujperfumy.pl

 

 

Materiał zewnętrzny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj