Odkryj moc olejków kosmetycznych Anna Nocon Oil Therapy

Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że odpoczywasz w swoim ulubionym miejscu. To może być fotel z kocem w Twoim domu, plaża ze złotym, gorącym piaskiem albo górski pensjonat z pięknym widokiem. Czujesz spokój, wszystkie zmysły są nieco uśpione. I właśnie wtedy do Twoich nozdrzy dobiega przyjemny zapach. Pobudza Cię i dodaje energii? A może poprawia samopoczucie? Zapewnimy Ci same najlepsze doznania dzięki naturalnym połączeniom drogocennych olejów i olejków eterycznych.

 

olejki pielęgnacja twarzy annanocon oil therapy ślub wesele spa

Olejki kosmetyczne Anna Nocon Oil Therapy powstały z myślą o naturalnej pielęgnacji ciała. Wiemy, że otoczenie w postaci roślin daje nam skarby, które wystarczy dobrze ze sobą połączyć, by stworzyły najlepsze, najbardziej skuteczne kosmetyki. Nasze olejki opieramy na dwóch podstawowych produktach: olejach i olejkach eterycznych (aromaterapeutycznych). Skład każdego z kosmetyków tworzy dla nas certyfikowana aromaterapeutka.

Bazą olejków kosmetycznych są naturalne oleje, takie jak jojoba, arganowy, kokosowy, lub masła shea i kakaowe. Oleje mają właściwości nawilżające, odżywcze i ujędrniające. Zawierają duże ilości witaminy E, nazywanej eliksirem młodości. Działają przeciwstarzeniowo. Masła wykazują podobne zalety, warto jednak dodać, że są również dobrą ochroną skóry przed zimnem, mrozem i wiatrem.

Olejki eteryczne pozyskuje się z roślin najczęściej metodą destylacji z parą wodną. Wówczas uzyskujemy wszystko co najlepsze z ziół i kwiatów, zamknięte w pięknie pachnącym olejku. Te kosmetyki mają silnie działanie aromaterapeutyczne. Ich zapachy potrafią pobudzać, koić nerwy, poprawiać trawienie. Olejki wykazują także działanie pielęgnacyjne i przeciwzapalne.

W kolekcji Anna Nocon Oil Therapy znalazły się cztery serie olejków kosmetycznych: Energia, Witalność, Świeżość oraz Detox. Olejki z serii Energia pomagają odzyskać motywację i pozytywne nastawienie, z serii Witalność siły do działania, z serii Świeżość dobre samopoczucie, a z serii Detox zdrowie i piękne ciało. W tych olejkach drzemie moc!

Gabinet Anna Nocon Health&Beauty tętni miłością do naturalnej pielęgnacji. Dbamy, aby każdy nasz kosmetyk powstał nie tylko z najlepszych i sprawdzonych receptur, ale także w pozytywnej, ciepłej atmosferze. Zależy nam, by trafiły do Ciebie olejki stworzone z najwyższej jakości składników zebranych z całego świata. Chcemy, żebyś poczuła się wyjątkowo, ponieważ wierzymy, że holistyczne podejście do ciała zapewnia zdrowie i urodę.

Już dzisiaj odkryj moc, jaka drzemie w olejkach kosmetycznych Anna Nocon Oil Therapy. To połączenie wyjątkowych zapachów i właściwości pielęgnujących. Mamy dla Ciebie wszystko, co może dać Ci natura.

Tekst i zdjęcie: Anna Nocon Oil Therapy

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj