Wyjątkowy upominek dla Pary Młodej - kartki ślubne

Ślub Twoich znajomych zbliża się wielkimi krokami? Szukasz niebanalnego prezentu dla Młodej Pary? Personalizowane kartki ślubne to unikatowe pamiątki dla nowożeńców, które z pewnością pozostaną w ich pamięci na długo. Ten podarunek stanie się niezwykle cenny, gdy dołączymy do niego kilka słów i życzeń prosto z serca. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę i czym należy się kierować przy wyborze kartki ślubnej.

ślub wesele prezent dla pary młodej prezent ślubny kartka ślubna sklep online TwojaKartka.pl

Życzenia - ślubny zwyczaj 

Od wielu pokoleń składanie życzeń dla Pary Młodej to tradycja, bez której nie wyobrażamy sobie tej ważnej uroczystości. Najbliżsi nowożeńców najczęściej przekazują im kilka ciepłych słów tuż po zakończeniu ceremonii zaślubin w kościele lub urzędzie stanu cywilnego. Tradycyjnie życzymy świeżo upieczonym małżonkom dużo miłości, wierności, szczęścia i zrozumienia, a także spełnienia marzeń na nowej drodze życia oraz licznego potomstwa. Oczywiście nie jest to jedyna forma winszowania Młodej Parze. Podczas wesela dedykowane są im piosenki, a część uczestników tego ważnego wydarzenia wręcza razem z kopertą piękne kwiaty lub kartki ślubne. 
Wiele osób twierdzi, że ten drobny podarunek to pewnego rodzaju zwyczaj związany ze ślubem, który pełni zadanie sentymentalnej pamiątki przypominającej o tym wyjątkowym dniu. Osoby zaproszone na te wyjątkowe wydarzenie najczęściej kupują kartki z wypisanymi już życzeniami lub gratulacjami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spersonalizować nasz podarunek i napisać kilka słów od siebie. 

Jaką kartkę wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych kartek ślubnych. Część z nich charakteryzuje się unikatowym wyglądem na którym umieszczone są takie symbole jak: Para Młoda, serca czy obrączki ślubne. Ogromna ilość produktów sprawia, że bez problemu znajdziemy wśród nich modele wyróżniające się niestandardowym rozmiarem czy atrakcyjnymi formami graficznymi. Niektóre sklepy oferują modele, które jednocześnie są też swoistego rodzaju pozytywką i grają np. Marsz Mendelsona. 
Warto zauważyć, że kartki ślubne sklepu online Twojakartka.pl w wielu przypadkach służą także jako listowna forma życzeń, szczególnie wtedy, gdy nie możemy być gościem w dniu ślubu.

ślub wesele prezent dla pary młodej prezent ślubny kartka ślubna sklep online TwojaKartka.pl

Czym powinna się charakteryzować kartka ślubna? 

Niestety część uczestników wesela wybierając tego rodzaju upominki na ślub, robi to bez większej refleksji. W tym przypadku powinniśmy kierować się przede wszystkim własnym gustem, a wtedy Para Młoda na pewno będzie zadowolona. 
Jeśli chcemy ofiarować nowożeńcom upominek od serca, zwróćmy uwagę na to, aby był on wydrukowany na dobrej jakości papierze, wykonany estetycznie i posiadał oryginalny wzór. Ponadto, warto wybrać taką kartkę, która nie posiada gotowych życzeń. Te napisane samodzielnie po pierwsze będą ciekawsze i zaświadczą o naszym zaangażowaniu, a po drugie z pewnością przykują uwagę Młodej Pary i wzbudzą ciepłe uczucia. 

Gdzie kupić kartki ślubne? 

Te unikatowe pamiątki dla nowożeńców bez problemu kupimy w każdym sklepie papierniczym lub w tym z akcesoriami ślubnymi. Jeżeli zależy nam na personalizowanym prezencie, warto skorzystać z oferty sklepów internetowych zajmujących się tego rodzaju upominkami lub udać się do firmy, która specjalizuje się projektowaniem czy reklamą. Wykwalifikowana osoba z pewnością doradzi nam, jak powinna wyglądać tego rodzaju kartka okolicznościowa. W tej sytuacji nic nie stoi na przeszkodzie, aby wręczyć Parze Młodej model stworzony według własnego projektu np. z ich wspólnym zdjęciem. Z pewnością będzie to niespodzianka, a przede wszystkim prezent na lata. Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na zakup kartek ślubnych przez Internet ze względu na większy wybór tego rodzaju produktów, a także atrakcyjną cenę. 

Kartki ślubne DIY

Idealnym sposobem na dodatkowe podkreślenie wyjątkowości tej szczególnej okazji oraz naszego zaangażowania i stosunku do Pary Młodej jest wykonanie własnoręcznej kartki ślubnej. To także świetna okazja na personalizację tego pozornie skromnego, ale jak niezwykle sentymentalnego prezentu. 
Kartki ślubne najczęściej służą gościom do składania życzeń, jednak z drugiej strony część z nas wykorzystuje je także jako sprytny schowek na prezent dla nowożeńców. Ta unikatowa pamiątka w połączeniu z osobistymi życzeniami sprawdzi się zawsze.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj