Magnesy jako pamiątka z wesela

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń i każda para dokłada wszelkich starań, aby uroczystość była przygotowana w sposób przemyślany i atrakcyjny. Dbamy o wystrój sali, udekorowanie stołu oraz drobne elementy, takie jak winiety czy układ serwetek. Większości zależy na tym, aby wydarzenie było niezapomniane także dla gości.

ślub wesele prezenty ślubne prezenty dla gości weselnych upominki na ślub upominki na wesele porady inspiracje magnesy Mojezaproszenia.pl

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń i każda para dokłada wszelkich starań, aby uroczystość była przygotowana w sposób przemyślany i atrakcyjny. Dbamy o wystrój sali, udekorowanie stołu oraz drobne elementy, takie jak winiety czy układ serwetek. Większości zależy na tym, aby wydarzenie było niezapomniane także dla gości. Ich zadowolenie jest wyznacznikiem udanego wesela. Poza wspomnieniami uczestnicy mogą również otrzymać magnesy dla gości weselnych będące doskonałą pamiątką.

Drobne upominki weselne

Oprócz dobrej zabawy możemy przybyłym zapewnić upominki dla gości weselnych – magnesy na wesele, które będą współgrać z naszymi zaproszeniami i winietami. Spośród wielu kolekcji możecie wybrać taki motyw, który najpełniej Was charakteryzuje – słoneczniki, śnieżna noc, morskie maki czy motyw pary młodej skaczącej na spadochronie. Prezenty dla gości weselnych powinny być wyjątkowe – oferujemy niepowtarzalne magnesy na lodówkę czy metalowe elementy. Nadrukowane imiona będą przypominać o ślubie i staną się doskonałą pamiątką dla najbliższych.

Na lodówkę i metalowe elementy

W ofercie sklepu Moje Zaproszenia znajdują się magnesy na wesele, które zachwycają niebanalnymi motywami. Staranni projektanci zadbali o wykonanie rysunków oraz wzorów – są wyraźne i dostosowane do wymiarów oraz kształtu magnesów dla gości. Nie tylko zaproszenia mogą być zapowiedzią wydarzenia, ponieważ dołączone do nich magnesy dla gości weselnych staną się pamiątką oraz większą zachętą do wzięcia udziału w wydarzeniu. Można również wykorzystać je jako formę podziękowania za przybycie. Każdy uczestnik z pewnością ucieszy się, gdy obok winiet zobaczy magnesy dla gości weselnych.

Wielość motywów magnesów

Kolorowe wzory czy delikatne akcenty na upominkach sprawiają, że magnesy dla gości weselnych można dostosować do charakteru uroczystości. Odważni, ceniący przygody z chęcią wybiorą magnesy na wesele z motywem pary skaczącej na spadochronie, innym z kolei bardziej przypadną do gustu kwiaty czy drobne serduszka zajmujące całą powierzchnię.

 

Tekst i zdjęcie: Moje Zaproszenia, 
www.moje-zaproszenia.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj