Elektronika na prezent ślubny? Dlaczego nie?

Małe AGD, przybory kuchenne, komplety pościeli… To bardzo częste pomysły na prezenty ślubne. A może warto być oryginalnym i zafundować młodej parze przydatne urządzenie czy elektroniczny gadżet?

prezenty dla pary młodej prezent ślubny prezent na ślub podarunek

Od lat najpopularniejszymi prezentami ślubnymi są akcesoria kuchenne: porcelana, sztućce, kieliszki itp. To prezenty standardowe, choć niestety nie zawsze pewne i trafione (źródło: http://www.interia.tv/wideo-co-najczesciej-dajemy-w-prezencie-slubnym,vId,1511316). Najważniejszą zasadą jest oczywiście poznanie gustów i potrzeb młodej pary. Jeśli są to miłośnicy nowych technologii lub cenią prezenty praktyczne, ale niekoniecznie związane z kuchnią, drobna elektronika może być strzałem w dziesiątkę!

Tablet dla dwojga

Smartfon jest prezentem przeznaczonym tylko dla jednej osoby, jeśli więc nie chcemy kupić od razu dwóch urządzeń, takiego prezentu lepiej unikać. Natomiast już tablet może być dobrym pomysłem na prezent dla dwojga. Przyda się choćby w podróży, gdy laptop może okazać się nieporęczny. Tablet o odpowiednio dużej przekątnej może posłużyć parze nawet do oglądania filmów. Warto też wziąć pod uwagę wersje „2 w 1” – laptopy z odczepianą klawiaturą, które mogą stać się tabletami. Niektóre z nich przydają się także do rysowania – są więc idealne dla pary artystów!

Eleganckie smartwatche

Smartwatche i opaski monitorujące występują nie tylko w odsłonach sportowych – niektóre mają wersje bardzo eleganckie i stylowe. Smartwatch dla niej i dla niego to funkcjonalny i piękny prezent, przy czym elegancka wersja opaski monitorującej aktywność będzie idealna dla pary ceniącej aktywny tryb życia.

Kupując prezent dla pary młodej, możemy spotkać się z propozycją gadget insurance. Najlepiej jednak tę decyzję pozostawić nowym właścicielom sprzętu. Ofert na rynku stopniowo przybywa, podobnie jak rośnie liczba takich urządzeń w naszych domach. Na Zachodzie istnieją firmy, których specjalizacją jest właśnie wystawianie polis dla telefonów i gadżetów.
Przykładową ofertę można znaleźć na www.gadget-cover.com.

Drobna elektronika może być wspaniałym i oryginalnym prezentem ślubnym. Oczywiście warto pamiętać, że należy najpierw dowiedzieć się, czy młodzi lubią otrzymywać tego typu prezenty i czy już danej rzeczy nie mają.

Tekst: Gadget Cover
Zdjęcie: Pixabay

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj