Przeżycie – pomysł na prezent, wieczór panieński i kawalerski

Prezenty – Przeżycia są coraz bardziej popularne, choć to wciąż nowość dla wielu Polaków. Najważniejsze w nich, to możliwość spełnienia marzeń bliskiej osoby.

Otwierając prezent-przeżycie, obdarowani znajdą eleganckie zaproszenie na niezwykłe wydarzenie, które mogą zrealizować w ciągu roku. W czołówce pomysłów na prezenty ślubne są:

Lot balonem – sprawi, że zakochani dosłownie poczują się jak w niebie.

Wieczór win dla dwojga - podróż dookoła świata z profesjonalnym sommelierem. In vino veritas...

Nauka masażu dla Dwojga – wieczór z profesjonalnym instruktorem, który przeprowadzi zajęcia tylko dla zakochanych.

 Loty akrobatyczne dla Dwojga – tylko dla szalonych par.

Żeby tradycji stało się za dość, panie i panowie organizują wieczory, na których wręcza się upominki symbolizujące ostatni moment „wolności" np. Lot Szybowcem. A gdyby tak wyposażyć przyjaciółkę wkraczającą za moment na nową drogę życia w niedoceniony prezent np. Zatańcz dla Niego w Gentelman's Club..

A jeśli nie wiesz co wybrać - podaruj wyjątkowy wybór. W ofercie firm takich, jak Wyjatkowyprezent.pl dostępne są pakiety prezentowe np. „Księga Przeżyć dla Dwojga". Zakochani wybiorą spośród 89 propozycji. Prezent dla Dwojga to wspólne chwile, które powinny być romantyczne, zwariowane, nietypowe i ponad wszystko niezapomniane. W końcu idea, którą się kierujemy to sprawianie radości i spełnianie marzeń. Ofiarując przeżycie, zobaczysz zachwyt w oczach obdarowanych. Taki prezent na pewno nie zakurzy się na półce..

Autor: Bettina Zawłocka, WyjatkowyPrezent.pl
www.wyjatkowyprezent.p

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj