Przyjęcie weselne jako prezent ślubny dla Młodej Pary

Przyjęcie weselne to znaczny wydatek, który w zależności od ilości gości oraz miejsca jego wyprawiania kształtuje się w granicach 15-40 tysięcy. Pamiętając, że samo przygotowanie (suknia Panny Młodej, strój Pana Młodego, ceremonia zaślubin, etc.) niesie ze sobą duże kwoty wydanych pieniędzy, na przyjęcie weselne może już nam nie starczyć oszczędności. Co zrobić, aby nie pożyczać od rodziny, a tym bardziej nie zaciągać kredytów na ten cel?

Z pomocą idzie tu nowoczesna lista prezentów ślubnych, którą możecie zupełnie za darmo stworzyć na Zankyou. Zankyou daje Wam wolność wyboru i możliwość przeznaczenia pieniędzy podarowanych przez Waszych gości na co tylko chcecie - nie musicie nic kupować!

Listę prezentów można utworzyć przed ślubem i zamieścić na niej… swoje własne wesele! Goście mogą Wam pomóc w organizacji tego pięknego dnia, dzięki czemu unikniecie problemu braku pieniędzy, kosztownych kredytów i krępujących próśb o pożyczkę.

Na takiej liście prezentów Zankyou możecie zamieścić np. poszczególne dania, tort weselny, orkiestrę i wybrane atrakcje, jak np. pokaz barmański czy taniec brzucha. Wasi goście będą mieć niesamowitą zabawę wybierając prezenty, z których sami będą mogli skorzystać i które sprawią Wam ogromną radość. Wówczas nikt nie będzie miał poczucia zakupu nietrafionego prezentu czy wyrzucenia pieniędzy w błoto.

A co powiecie na bardziej szaloną i abstrakcyjną listę prezentów ślubnych, dzięki której opłacicie swoje wesele? Prezenty umieszczane na liście nie muszą posiadać cen, ich wartość może być oceniana przez gości, i tak na liście możecie umieścić: taniec z Panną Młodą, kieliszek wódki z Panem Młodym, pierwszy kawałek tortu weselnego, piosenka na życzenie, miejsce na parkiecie, uśmiech Panny Młodej… i co tylko sami wymyślicie! Taka lista prezentów w bardzo pozytywny i humorystyczny sposób pozwolą Wam na opłacenie przyjęcia weselnego!

Pieniądze z listy prezentów możecie (na własne życzenie) otrzymać na prywatne konto bankowe w ciągu 48 godzin, więc bez problemów opłacicie wszystkie rachunki związane z przyjęciem weselnym.

Autor: Ekspert portalu abcslubu.pl Edyta Bochenek / Zankyou
www.zankyou.pl / www.zankyou.com/pl

Fot.: www.zankyou.com/pl/users/login

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj