Prezent na ślub: Tekstylia domowe dla miłośników stylu EKO

Wszyscy  mówimy o ekologii, staramy się żyć zgodnie z Eko filozofią i troszczymy się  o nasz szeroko rozumiany Eko świat.

 

Również wśród nowożeńców coraz częściej wybory padają na  Eko uroczystość weselną - niebanalną i niepowtarzalną. Oryginalny ślub na łące lub w gospodarstwie, polne kwiaty we włosach, zamiast plastikowych prezentów tylko Eko-prezenty,... natura, prostota i śpiew ptaków.

Greno dla miłośników takich rozwiązań ma w zanadrzu najszerszą w Polsce ofertę tekstyliów Eko. Zaczynając od kolekcji ręczników z bawełną  organiczną, poprzez subtelność przędz bambusowych, aż po cudownie naturalny len.

Kolekcje pościeli Greno dotrzymują obietnic i dają niesamowity komfort, dla Eko fanów oczywiście w barwach i kolorach natury, wykonana z najszlachetniejszych przędz bawełnianych.

Pościel Greno Eco Line Folwer
Pościel Greno Eco Line Dot
Pościel Greno Tereza
Pościel Greno Avellino Greno Biały Tort Special


Wiele kolekcji Greno zostało nagrodzonych przez Ministerstwo Gospodarki, przez Instytut Włókiennictwa, sięgnęło także po certyfikację Polskiej Izby Bawełny.
”Dla Eko żeńców” Greno najnowsza, jeszcze gorąca odsłona kolekcji ręczników Raj i Paradise, gdzie cudownie puszysta mikrobawełna spotkała się i połączyła z prostotą lnu.

Greno Kolekcja Linen
Greno kolekcja ręczników Lisboa New Eco Greno kolekcja ręczników Paradise

Tekst i fot. Greno
www.greno.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza ivon1 czwartek, 07 kwiecień 2016 16:59 napisane przez ivon1

    ręczniki organiczne Greno nie istnieją, przeszukałam cały internet i nie ma.......

Skomentuj