5 walentynkowych prezentów dla dwojga

Zamiast główkować nad prezentem dla ukochanego, możesz wziąć pod uwagę także swoje preferencje i Walentynkowy prezent przewidzieć dla Was obojga.

Oprócz popularnych już prezentów przeżyć jak np. popłudnie w SPA dla dwojga lub romantyczna kolacja, które pomogą zorganizować miły wieczór, świetnym pomysłem są upominki w wersji dla niej i dla niego, choć oczywiście wspólne wyjście i przeżycie przygody to świetny element budujący harmonijny związek.

Razem romantycznie i aktywnie

Poznaj Salsę - Lekcja tańca dla Dwojga

Wspólna nauka tańca? Czemu nie?! Jeśli do tej pory nie uczęszczaliście na kurs tańca, to czas najwyższy spróbować. Może to być któryś taniec latynoamerykański, bo te są zmysłowe i gorące, jak salsa czy tango argentyńskie. Taniec świetnie trenuje sposób porozumiewania się i współdziałania w parze. Trzeba się skupić, niejednokrotnie nauczyć nowych rzeczy i przełamać opory skrępowania, wykazać trochę śmiałości. Lekcja tańca lub inne przeżycie dla dwojga, szczególnie w Walentynki może być świetną okazją do rozluźnienia, sporej dawki ruchu i pobudzenia emocji na wieczór.

Masaż dla dwojga

Gdy Walentynki wypadają w połowie tygodnia, to zdarza się, że je planujemy, biegniemy do pracy, wracamy do domy i w Walentynkowy wieczór… zasypiamy przez telewizorem. Z romantycznego wieczoru nici. Lepiej zawczasu zaplanować jakieś ciekawe, ale nie forsowne zajęcie. Dla zmęczonych i leniwych par dobrym sposobem na świetne samopoczucie w ten wieczór będzie masaż. Można zamówić go do domu lub wybrać się do pobliskiego gabinetu. Do wyboru jest cała gama masaży, od masażu indywidualnego, przez romantyczny masaż dla par, masaże „smakowe” czyli np. czekoladowy, wonnymi olejkami, aż po naukę jak masować partnera. Świetna zabawa i sposób na odprężenie.

Indywidualna lekcja squasha dla dwojga

Dla par aktywnych, które uwielbiają wspólne uprawiane sportu, dobrym pomysłem może być nowa przygoda ze sportem. Pod okiem instruktora dowiedzą się, jak prawidłowo grać i czerpać przyjemność ze squasha.

Intrygująca gra dla dwojga

Zaplanować romantyczny wieczór, znaczy mniej więcej tyle, co przygotować do niego jakiś scenariusz. Jeśli planujesz ugotować dobrą kolację, to scenariusz na resztę wieczoru zapewni Ci np. gra dla dwojga. Tematyka może być różna, jeśli lubicie licytować się i podbijać świat, może to być chociażby Monopol, choć na ten jeden szczególny dzień polecamy grę o zabarwieniu uczuciowym np. Walentynkową grę dla par Tajemnica. Można się z niej dowiedzieć kilku ciekawych, a czasem pikantnych szczegółów na temat naszego ukochanego lub ukochanej.

Foto obraz z Waszych zdjęć

Macie ich pewnie grube setki? Paradoksem jest, że choć tak łatwo zrobić sobie zdjęcia, to bywa, że ich żywot bywa krótki – najdalej zawędrują na Facebook lub tapetę telefonu czy pulpitu. A szkoda, bo mogą być niepowtarzalnym dodatkiem w twoim, jego lub waszym domu. Wybierz najfajniejsze i najbardziej radosne lub najśmieszniejsze zdjęcie, np. w wspólnych wakacji, imprezy czy spaceru. Zwróć uwagę, by zdjęcie było dobrej jakości, o wyrazistych kolorach lub tle, które obrazuje przestrzeń. Skorzystaj z programu, który pobierzesz na swój komputer np. http://fotofrajda.pl/ i za pomocą prostego kreatora wyślij do do druku. To świetny pomysł na wyjątkowy prezent Walentynkowy.


Tekst i zdjęcia: Jakiprezent.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj