Spersonalizowane kartki na ślub

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Przygotowania do tej chwili trwają miesiącami, a nawet latami. Nic dziwnego, że zaproszeni na tę uroczystość goście dokładają wielu starań, aby uczynić ten dzień wyjątkowym dla nowożeńców.

ślub wesele kartka ślubna kartka z życzeniami kartka na ślub kartka dla nowożeńców inspiracje porady

Zaproszenie na ślub to nie tylko przyjemność bycia świadkiem tak podniosłego wydarzenia, ale też wzięcie na siebie pewnych obowiązków. Na pewno musimy zadbać o odpowiedni strój (zwłaszcza jeśli jesteśmy zaproszeni także na wesele) i zastanowić się nad prezentem dla pary młodej (co roku Niezależnie od tego, czy zostaliśmy zaproszeni na samą uroczystość zaślubin, czy także na wesele, zawsze powinniśmy zaopatrzyć się w kartkę na ślub.

Kartka na ślub – obowiązkowy prezent

Kartka na ślub to uniwersalny i konieczny upominek, kiedy zostajemy zaproszeni na ślub. Przede wszystkim kartka służy do umieszczenia na nie życzeń dla nowożeńców. Możemy skorzystać z gotowych formułek dostępnych w Internecie (np. zabawnych rymowanek), ale na pewno wiele frajdy naszym gościom sprawią spersonalizowane życzenia, wymyślone przez nas specjalnie na tą okazję i dla konkretnej pary. Najważniejsze, że na kartce na ślub (w przeciwieństwie do innych prezentów) możemy się podpisać. Dzięki temu kartki ślubne stają się najlepszą pamiątką ze ślubu dla Młodej Pary, bo zostają z nią na lata, przypominając o cudownym dniu.

Jak wybrać kartkę na ślub?

Wybór wzorów kartek ślubnych w sklepach jest naprawdę ogromny. Kartka na ślub powinna odpowiadać zainteresowaniom państwa młodych, ich upodobaniom i osobowości. Wśród karnetów ślubnych znajdziemy zarówno warianty humorystyczne (np. z napisem „game over” albo inne odnoszące się do konwencji gier komputerowych), kartki ze „słodkimi”, cukierkowymi obrazkami (np. para gołąbków) i klasyczne romantyczne kartki, które trafią w gust osób lubiących sprawdzone rozwiązania.

Innym sposobem wyboru wzoru kartki na ślub jest dostosowanie jej do konwencji, w jakiej planowane jest wesele. Jeśli zabawa ma mieć klimat rustykalny, wybierzmy kartki z aplikacjami w postaci koronek, suszonych kwiatów czy kłosów zboża. Gdy nowożeńcy zdecydowali się na wesele w stylu glamour, wybierzmy elegancką kartkę z błyszczącymi, brokatowymi emblematami.

Spersonalizowane kartki na ślub

Niezależnie od okazji i typu prezentu, zawsze strzałem w dziesiątkę są prezenty spersonalizowane. Spersonalizowany prezent jest wspaniałą pamiątką dla obdarowanego i udowadnia, że w jego wybór włożyliśmy sporo serca zamiast iść na łatwiznę i kupić pierwszy z brzegu prezent. Podobnie jest z kartkami na ślub z życzeniami. W niektórych sklepach z kartkami (zobacz: https://www.twojakartka.pl/slub) istnieje możliwość spersonalizowania kartki.

Jak to zrobić? Wchodzimy w wybrany wzór kartki na stronie sklepu i klikamy w „personalizuj”. Na kartce pojawią się pola do wypełnienia imionami państwa młodych, nazwiskiem nowożeńców i datą ślubu. Jeśli wybraliśmy wzór kartki ze zdjęciem, przy personalizacji mamy możliwość zamiany fotografii na nasze zdjęcie. Wystarczy wybrać z komputera plik ze zdjęciem i gotowe! Utworzona przez nas kartka czeka na wrzucenie jej do wirtualnego koszyka i finalizację zakupu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj