Zaproszenia ślubne, które zachwycają - edycja na rok 2021

Zaproszenia ślubne - wydawałoby się, że ich wybór nie stanowi problemu, jednak wcale tak nie jest. To w końcu one są symbolem nadchodzącego ślubu i przyjęcia weselnego. Pary Młode coraz częściej przywiązują wagę do stylu, detali i jakości wykonania zaproszeń ślubnych, a cena schodzi na nieco dalszy plan. Poligrafia ślubna z roku na rok zachwyca coraz bardziej - formą, kolorem i pomysłem, a na rynku dostępnych jest wiele wspaniałych wzorów i kolorów - z każdym sezonem coraz więcej.

Już kolejny raz przygotowałyśmy dla Was zestawienie najpiękniejszych zaproszeń ślubnych dostępnych na polskim rynku - lista powstała bez sztucznych ocen i rankingów, a o miejscu danej firmy w zestawieniu, aby było uczciwie, decydowała kolejność przesyłania zgłoszeń. Oprócz zdjęć, znajdziecie przy każdym zgłoszeniu mini-ankietę - zapytałyśmy wiodących producentów poligrafii ślubnej w Polsce o trendy na sezon 2021.

Zestawienie najpiękniejszych zaproszeń ślubnych, które nas zachwycają - edycja na rok 2021 znajdziecie poniżej - zapraszamy!


Amelia Wedding  
www: www.Amelia-Wedding.pl  Facebook: www.facebook.com/AmeliaWedding 
Instagram: www.instagram.com/amelia_wedding.pl

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... przewidujemy, że w nadchodzącym sezonie ślubnym 2021 popularne będą kolory ziemi, ciepłe beże i brązy. Stawiamy na motywy kwiatowe, ale także na połączenie zieleni i barw związanych z naturą. Idealna na ten sezon będzie także klasyczna papeteria ślubna w minimalistycznej formie. Wśród nowości pojawią się nowe kolekcje zaproszeń ślubnych na szkle, drewnie oraz w postaci eleganckiego etui. Zgodnie z trendami przygotowaliśmy także zaproszenia w stylu glamour ze złoceniem. Nieodłącznym elementem naszych zaproszeń będą także ręcznie wykonane koperty.

2.Twój zakres cenowy: 3-8 zł/ szt.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021:

Amelia Wedding ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Amelia Wedding ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Amelia Wedding ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Amelia Wedding ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


Lovelle  
www: www.lovelle.pl  Facebook: www.facebook.com/lovellezaproszenia 
Instagram: www.instagram.com/lovellezaproszenia

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... delikatność i prostota. Dominować będą jasne, subtelne motywy kwiatowe, a także niezmiennie od kilku sezonów zielenie.

2.Twój zakres cenowy: 4.49-6,49 zł z kopertą i personalizacją gości w cenie.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021:

Lovelle ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Lovelle ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Lovelle ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Lovelle ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


Decoris
www: www.decoris.pl  Facebook: www.facebook.com/decorisweddingcollection 
Instagram: www.instagram.com/decoris.pl

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... Absolutnym bestsellerem bieżącego roku były zaproszenia transparentne ze złoceniami.  Złoto to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody.

2.Twój zakres cenowy: ceny zaproszeń oscylują od 4 zł do 18 zł za sztukę w zależności od stopnia trudności wykonania danego wzoru, 

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021: Uwielbiamy wzory indywidualne. Wykonywane specjalnie na życzenie klienta.  Inspirują Nas pomysły klientów, które możemy urealnić.  Przykładem takich realizacji są zaproszenia z trawą pampasową lub eleganckie zaproszenia w pudełeczku, które wyglądają jak prezent.

Decoris ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Decoris ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Decoris ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Decoris ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


Ślub&Papier
www: www.slubipapier.pl  Facebook: www.facebook.com/slubipapier 
Instagram: www.instagram.com/slubipapier

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... przede wszystkim minimalizm - papeteria o ograniczonym zdobnictwie drukowana na szlachetnych papierach.

2.Twój zakres cenowy: 3 - 8 zł zł/ szt.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021:

Ślub i Papier ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Ślub i Papier ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Ślub i Papier ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Ślub i Papier ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


Boho Design  
www: www.bohodesign.pl  Facebook: www.facebook.com/zaproszeniabohodesign 
Instagram: www.instagram.com/zaproszeniaboho

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... W nadchodzącym sezonie z całą pewnością nadal królować będzie minimalizm. Proste, klasyczne wzory z delikatnym motywem graficznym lub piękną kaligrafią, wydrukowane na dobrej jakości papierze tworzą klimat sam w sobie. .

2.Twój zakres cenowy: śeśli chodzi o zakres cenowy w zależności od tego na jakim papierze drukowane są zaproszenia ceny wahają się od 6,5 zł do 12 zł. szt.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021:

Boho Design ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Boho Design ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Boho Design ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Boho Design ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


KG Design Papeteria Ślubna
www: www.kg-design.com  Facebook: www.facebook.com/kgdesign.poligrafia 
Instagram: www.instagram.com/kgdesign_poligrafia

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... lekka, delikatna papeteria na targanych papierach, z rwaną materiałową wstążką, odbiciami lakowymi oraz równie subtelne i nietypowe zaproszenia i dodatki na szkle akrylowym. Do tego gałązka zasuszonej trawy + minimalistyczny projekt... jak dla nas to komplet idealny na sezon ślubny 2021!

2.Twój zakres cenowy: od 5zł/ szt.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021:

KG Design ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 KG Design ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 KG Design ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 KG Design ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


Metier Pracownia Zaproszeń  
www: www.metier.pl  Facebook: www.facebook.com/metier.pracowniazaproszen 
Instagram: www.instagram.com/galeria.metier/

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to...  Z racji tego, że wiele naszych drogich Par Młodych przełożyło swoje śluby to sądzimy, że sezon 2021 będzie oparty nie tylko na nowościach, ale też na realizowaniu marzeń z roku 2020. Zaproszenia ślubne w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie 2021 to takie:
- minimalistyczne realizacje
- stonowane kolory (biele, beże, szarości, szałwia, gołębie)
- zastosowanie szlachetnych papierów o matowym wykończeniu
- dbałość o szczegóły (zaproszenie + idealnie dopasowana koperta z nadrukiem, lakiem itp.)
- subtelne elementy złoceń
- subtelne eko
- nawiązanie do włoskiego klimatu (prostota, natura, elementy gałązek).

2.Twój zakres cenowy: 5-16 zł/szt.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021:

Metier ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Metier ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Metier ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Metier ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


By Simple  
www: www.bysimple.pl  Facebook: www.facebook.com/bysimplepl 
Instagram: www.instagram.com/bysimplepl

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... niezmiennie proste, minimalistyczne wzory. One nigdy nie wychodzą z mody i właśnie w takim stylu będą nasze propozycje zaproszeń również na najbliższy sezon ślubny. Z pewnością w trendach na 2021 rok pozostaną złocone zaproszenia, a także te, wykonane na papierze czerpanym. 

2.Twój zakres cenowy: 6,90 - 11,90 zł/ szt.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021:

By Simple ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 By Simple ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 By Simple ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 By Simple ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


Akwarelą Malowane  
www: www.akwarelamalowane.pl  Facebook: www.facebook.com/akwarelamalowane 
Instagram: www.instagram.com/akwarelamalowane

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... Zdecydowanie klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody, w jasnych i stonowanych barwach. Wśród kolorów dominować będą pudrowe róże, odcienie nude, dusty blue, czy rose gold. Zwiewne, kwiatowe wersje w stylu boho, z drugiej strony błysk, złoto i brokat w wersji glamour. Dodatkowo w tej drugiej wersji dobrze sprawdzą się również nieco ciemniejsze kolory, takie jak granat, bordo, czy nawet czerń.

2.Twój zakres cenowy: 6 - 10 zł/szt.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021:

Akwarelą Malowane ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Zdjęcie - Anka Robi Zdjęcia
Akwarelą Malowane ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Zdjęcie - Ania Krupka Wedding Photography
Akwarelą Malowane ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Zdjęcie - KAMA Weddings
Akwarelą Malowane ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Zdjęcie - Jasny Kadr Fotografia


 

Biała Oficyna  
www: www.bialaoficyna.pl  Facebook: www.facebook.com/BialaOficyna 

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021: Naszym zdaniem, zaproszenia na jakie Pary będą szczególnie zwracały uwagę w nadchodzącym sezonie to papeteria w stylu minimalistycznym.
To, co w szczególności powinno wyróżniać takie zaproszenia, to mała ilość ozdobników, prosta forma, elegancka czcionka i przede wszystkim bardzo wysokiej jakości PAPIER.
Nasze zaproszenia właśnie takie są - gdy ujmie się je w dłoń, od razu czuć, że trzyma się szlachetny papier. Wysoka gramatura i misterne faktury sprawiają, że dodatkowe ozdoby na prawdę są zbędne.

2.Twój zakres cenowy: Nasze zaproszenia są w cenach przystępnych dla każdego :)

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021: Nasze ulubione wzory poligrafii ślubnej na sezon 2021: Minimalizm i elegancja w najczystszej formie.

Biała Oficyna ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Biała Oficyna ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Biała Oficyna ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Biała Oficyna ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


White Limonium Papetery - minimalistyczna papeteria czerpana stworzona z myślą przeżycia wyjątkowych chwil.,  
Facebook: www.facebook.com/whitelimoniumpapetery Instagram: www.instagram.com/whitelimonium_papetery

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to zdecydowanie stonowane kolorystycznie kompozycje, biele, ecru, beże. Motywy czerpane wprost z natury, kwiaty, bukiety, źdźbła traw. Zarówno w formie graficznej jak i dodatków do papeterii. Całość w większym rozmiarze, a5. To właśnie w tej przestrzeni tworzone będą piękne minimalistyczne projekty, które zdecydowanie cieszą oko.

2.Twój zakres cenowy: Nie podaję cen. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021: 

White Limonium Papetery ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 White Limonium Papetery ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 White Limonium Papetery ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 White Limonium Papetery ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Zdjęcia - Ewelina Zięba Photo


Pracownia Na 2 Piętrze  
www: www.na2pietrze.pl  Facebook: www.facebook.com/PracowniaNa2Pietrze 
Instagram: www.instagram.com/na2pietrze_zaproszenia_slubne

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... Nadchodzący sezon ślubny będzie zdecydowanie inny niż wszystkie dotąd. Przyjęcia będą mniejsze, bardziej kameralne, a co za tym idzie bardziej wysmakowane i dopracowanych. Standardem już praktycznie jest, że wesela mają jakiś charakter. Widać to już na etapie doboru papeterii, dlatego staramy się projektować wzory tak aby komponowały się z różnymi stylami. Chcemy, aby Para Młoda zapraszając gości mogła im od razu dać znać jakie to ich przyjęcie będzie. Na pewno w przyszłym sezonie zostanie z nami złoto i klasyczna elegancka... nieśmiertelny glamour :). Styl boho również będzie na topie, ale teraz też w wersji glamour. I wszystko to co kochamy we włoskich ślubach, całą tą lekkość, romantyzm i slow.... będzie z nami.

2.Twój zakres cenowy: 5-15złzł/ szt.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021: 

Pracownia na 2 Piętrze ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Pracownia na 2 Piętrze ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Pracownia na 2 Piętrze ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Pracownia na 2 Piętrze ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


Projekt Ślub  
www: www.projektslub.com  Facebook: www.facebook.com/projektslubzaproszenia 
Instagram: www.instagram.com/projektslub

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... Według przeprowadzonego przez nas rozpoznania tematu przyszłoroczne Młode Pary najczęściej będą stawiać na pudrowy róż, biel, złoto i srebro oraz ciemniejsze barwy jak butelkowa zieleń czy bordo. Jedni wybiorą klasykę i elegancję, inni pójdą w boho i nonszalancję. Projekt Ślub w przyszłym roku będzie obchodził 10-te urodziny i z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że nowe trendy wyznacza nie kto inny jak narzeczeni :)
Dlatego najchętniej projektujemy na indywidualne zamówienie. Oczywiście wymyślamy i tworzymy też nowe wzory wg własnych wizji, ale personalizowany projekt odpowiadający na potrzeby Młodej Pary zawsze stanowi dla nas największą wartość.

2.Twój zakres cenowy: 8-16 zł/ szt.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021:

Projekt Ślub ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Projekt Ślub ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Projekt Ślub ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Projekt Ślub ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


Liwma Art  
www: www.liwmaart.pl  Facebook: www.facebook.com/liwmaart 

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... 

Na sezon ślubny 2021 wróćmy do zwiewnych motywów nawołujących do powrotu do natury. Myślę, że wszystkim Nam brakuje wolności, brakuje oddechu świeżego powietrza, brakuje uroków natury i jej darów. Powrót do natury niesie Nam lekkość ducha, spokój, radość , oddech i chwilę na refleksję i relaks. Delikatne kolory umacniają jej akcent. Myślę, że sezon 2021 będzie należeć do ślubów w plenerze, wśród zieleni, drzew i kwiatów. To jest to czego teraz będziemy potrzebować... Klimatu dodadzą latarenki i świecidełka, których blask będzie potęgował niezapomnianą magią pełną romantyzmu.

2.Twój zakres cenowy: 1,39-12,00 zł/ szt.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021:

Liwma Art ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Liwma Art ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Liwma Art ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Liwma Art ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


SheMakes - papeteria ślubna  
www: www.shemakes.pl  Facebook: www.facebook.com/SheMakesPapeteria 
Instagram: www.instagram.com/shemakes_zaproszenia

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... Jeśli chodzi o trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej, to zawsze stawiam na klasykę - delikatność i świeżość.  Akwarelowe kwiaty i zieleń, które nienachalnie podkreślają urok przyjęcia na pewno znajdą swoich zwolenników. Jak co roku na pewno znajdzie się ogromna ilość fanów zaproszeń z zielonymi listkami we wszelakiej formie.

2.Twój zakres cenowy: Ceny mojej papeterii zaczynają się już od 5/6zł, taki standardowy zestaw - dwie karty + koperta eko, można kupić już za około 7-8zł.
Szczegółowy spis zestawów i ich cen można znaleźć na mojej stronie.


3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021: Moje ulubione wzory to Wiosna, Letni poranek, Kwiatowa Łąka i dwa klasyki czyli Tajemniczy Ogród i Jaśmin. Dodatkowo już niedługo pojawią się jeszcze nowsze wzory, będzie coś kolorowego i będzie coś zielonego, znajdzie się też coś dla fanów minimalizmu.  

She Makes ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 She Makes ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 She Makes ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 She Makes ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Zdjęcie - Roksana Robi Zdjęcia


Co nieco papieru
www: www.coniecopapieru.com  Facebook: www.facebook.com/Coniecopapieru 
Instagram: www.instagram.com/co_nieco_papieru

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... Zaproszenia traktujemy jak małe dzieła sztuki. One po prostu muszą zachwycające oraz idealnie wykonane – w końcu reprezentujemy młodą parę, co jest ogromną odpowiedzialnością. Powinny oddać charakter nowożeńców oraz intrygować gości. Powinny być wyjątkowe... 
Polskie pary są dziś odważniejsze, co stawia nam coraz wyżej poprzeczkę. Coraz częściej na weselnym stole pojawiają się nasycone kolory i nietypowe dekoracje. Zaproszenia powinny współgrać z aranżacją weselną, dlatego w tym roku stworzyłyśmy kolekcję równie odważną, pełną modnych brązów, nieregularności i obłych kształtów. Nie zabraknie również złota i elegancji w nowym wydaniu. Niezależnie jednak od stylu zaproszenia, świadomość par w ostatnim czasie mocno wzrosła, dlatego najmocniejszym trendem na rok 2021 jest jakość – to pewne!


3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021: 

Co Nieco Papieru ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Zdjęcie nr 1 - kolekcja Jasmine. Zaproszenia wykonane na śmietankowym papierze, uzupełnione żółtymi akcentami oraz przeszyciem. Uroku dodaje jaśminowy susz umieszczony w transparentnej kopercie.
Co Nieco Papieru ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Zdjęcie nr 2 - kolekcja Mocca. Beżowe zaproszenia z brązowym motywem nieregularnych plamek. Informacja RSVP umieszczona na wewnętrznym skrzydle opaski, którą zdobi złoty dekor.
Co Nieco Papieru ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 Zdjęcie nr 3 - kolekcja Pure Love. Karta główna zaproszenia wykonana na papierze transparentym, o wysokiej gramaturze, dzięki czemu, mimo że zaproszenie pozostaje lekko krystaliczne, nie traci na jakości, pozostając sztywne i bardzo efektowne.
Co Nieco Papieru ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021
Zdjęcie nr 4 - kolekcja Misty Green. Eleganckie zaproszenie uszlachetnione złoceniem w delikatnie perłowej opasce wykończonej chwościkiem w kolorze głębokiej zieleni pięknie prezentuje się w kompozycji z egzotycznym motywem. 


Pracownia decARTe - zaproszenia ślubne  
www: www.decarte.com.pl  Facebook: www.facebook.com/decarte.zaproszenia.slubne  
Instagram: www.instagram.com/decarte_zaproszenia

1. Trendy nadchodzącego sezonu ślubnego 2021 w poligrafii ślubnej to... delikatne koronki, ażurowe wzory, kompozycje kwiatowe w subtelnych kolorach. Stawiamy na romantyzm i eteryczność..

2.Twój zakres cenowy: od 2,50 zł/szt. do 9,50 zł/szt. wraz z kopertą i personalizacją na życzenie.

3. Moje ulubione wzory zaproszeń/poligrafii ślubnej na sezon 2021: 

decARTe ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 decARTe ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 decARTe ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021 decARTe ślub wesele poligrafia ślubna papeteria ślubna zaproszenia na ślub na wesele zaproszenia które zachwycają 2021 trendy ślubne 2021


 

Materiał przygotowany przez: Portal abcslubu.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj