Zaproszenia ślubne dla pary lubiącej zabawę

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu zakochanych w sobie ludzi. Decyzja o organizacji ceremonii oraz przyjęcia wiąże się z bardzo długą listą zadań do wykonania. Na samym jej szczycie znajduje się wręczenie zaproszeń ślubnych. Eleganckie i tradycyjne poinformowanie rodziny nadaje oficjalny bieg przygotowaniom do planowanej uroczystości. Jakie zaproszenia będą odpowiednie? Co wybrać spośród setek dostępnych wzorów? To dylematy, które przez wiele dni zaprzątają uwagę.

 

Zaproszenie – wstęp do ceremonii

Kartka papieru umieszczona w kopercie jest dla gości swoistym biletem wstępu do świata państwa młodych. Warto mieć na uwadze, że wiąże się z przekazaniem informacji również o planowanym stylu wydarzenia. To także prezentacja narzeczonych, ich pasji i zainteresowań.

 ślub wesele zaproszenia ślubne porady ślubne inspiracje ślubne

Państwo „najbardziej oryginalna para” Młodzi

Ludzie dobierają się w pary przede wszystkim pod względem charakterów. Przyszli państwo młodzi, którzy lubią żartować i dobrze się bawić, powinni dostosować charakter ceremonii do swojego stylu bycia. Dozwolone są wszystkie zabawne elementy pod warunkiem, że wprawią w dobry nastrój całe towarzystwo. Wesoły i energetyczny ślub powinien mieć odpowiednią oprawę w postaci strojów, przemówień i zabaw weselnych. Do jego zorganizowania można z powodzeniem zaangażować wszystkich krewnych z poczuciem humoru. Warto więc również w odpowiedni sposób ich zaprosić.


Rodzaje zaproszeń

Zaproszenia humorystyczne to przeniesienie swobody bycia ludzi na papier. Śmieszne, dynamiczne obrazki prezentują przyszłych państwa młodych jako miłośników aktywności i zabawy. Wyjątkowość tych zaproszeń podkreśli dodatkowo wybrany motyw przewodni. Narzeczeni mają nieograniczone pole do popisu. Ulubiona postać z kreskówki czy znany całej rodzinie dialog pary młodej będą stanowiły doskonały pomysł na inwitację.

 ślub wesele zaproszenia ślubne porady ślubne inspiracje ślubne

 

Przyszli małżonkowie, którzy chcą pójść o krok dalej i mieć wpływ także na kopertę i formę, mogą zdecydować się na oryginalne i spersonalizowane zaproszenia. Sprawdzą się one idealnie w przypadku pary o ciekawym hobby czy stylu życia. Coraz popularniejsze stają się karty z motywem 3D. W ten sposób mogą zaprosić gości na przykład motocykliści, których maszyna wyjedzie z koperty. Wybór tego rodzaju zaproszeń to również doskonały pomysł na pierwszą pamiątkę dla krewnych.

Możliwość potraktowania zaproszenia jako upominku oraz wpływ rodziny powodują, że coraz więcej młodych decyduje się na wzór ze zdjęciem. Dużo inspiracji dostarczają sesje narzeczeńskie, na które pary decydują się nawet kilka miesięcy przed ślubem. Starannie wybrane ujęcie może zostać opatrzone informacjami o uroczystości, a następnie wręczone gościom. Narzeczeni podkreślą w ten sposób styl i charakter uroczystości. Na przykład wybór zdjęcia z ich śmiesznymi minami wprowadzi do planowanego dnia akcent humorystyczny.

Warto, by przyszli państwo młodzi dobrze zastanowili się nad wyborem zaproszeń ślubnych. Swoim charakterem powinny one bowiem nawiązywać do mających się odbyć ceremonii i wesela, a ponadto stanowić również odzwierciedlenie temperamentów i prezentację pasji narzeczonych. Dobrze dobrane zaproszenia podkreślą indywidualność dnia ślubu.


Źródło: zaproszenia ślubne nowoczesne z www.rozsadnepannymlode.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj