Najpiękniejsze jesienne ślubne zaproszenia

Jesień to fantastyczna pora roku na zaprezentowanie wyjątkowych zaproszeń ślubnych inspirowanych tym właśnie okresem. Bogata paleta barw plus niesamowite dary natury, z jakimi spotykamy się na co dzień jesienią sprawiają, iż ślubna papeteria jest szalenie różnorodna i co tu dużo mówić – wyjątkowa. Oto najpiękniejsze naszym zdaniem ślubne zaproszenia inspirowane jesienną aurą i przyrodą.

 Czerń, biel i złoto

poligrafia ślubna papeteria ślubna ślub wesele zapi.pl

Trzy barwy, a potrafią prawdziwie namieszać! Połączenie czerni, bieli i złota daje niesamowity efekt w postaci stylowego zaproszenia o nowoczesnym wyglądzie, jednak w bardzo eleganckim stylu. Tego typu zaproszenie świetnie pasować będzie na listopadowe wesele, kiedy noc zapada niezwykle szybko. Jeśli zdecydujecie się na wybór tego typu zaproszenia na wesele październikowe, czy wrześniowe, również wybierzecie znakomicie.

Jagodowo

poligrafia ślubna papeteria ślubna ślub wesele zapi.pl

Wrzesień to miesiąc w którym jesień rozpieszcza nas wielokrotnie nie tylko piękną pogodą, ale i niesamowitymi darami przyrody. Jeśli doceniacie właśnie jesienne piękno, warto na kolor zaproszeń wybrać ten, który charakterystyczny jest właśnie dla września. Kolor wrzosu, czy jagody wydaje się w stu procentach spełniać te oczekiwania.

Krystalicznie niebiesko

poligrafia ślubna papeteria ślubna ślub wesele zapi.pl

Opcja dla osób, które kochają wszelkie odcienie niebieskiego. Jako że kolor ten idealnie pasuje na ślubne zaproszenia w każdej porze roku, jesienią możecie śmiało sięgać po zaproszenia w tej kolorystyce. Najlepszy wybór to te w ciemnych odcieniach, z granatami włącznie

Proste zaproszenia ślubne

poligrafia ślubna papeteria ślubna ślub wesele zapi.pl

Proste, minimalistyczne zaproszenia to wybór wielu par nie tylko na jesienne śluby, ale na śluby zawierane w ciągu całego roku. Warte są one uwagi zwłaszcza ze strony osób, które doceniają proste, nieskomplikowane wzory i elegancję. Takie zaproszenia to klasa sama w sobie – będą one ozdobą także weselnych ślubów.

Zaproszenia inspirowane naturą

poligrafia ślubna papeteria ślubna ślub wesele zapi.pl

Warto, by jesienne wesela organizować używając motywów nie tylko roślinnych, ale i zwierzęcych. Z pewnością zaproszenia wykorzystujące tego typu motywy wyglądać będą zaskakująco i efektownie. Warto więc rozważyć ich obecność na waszej papeterii, zwłaszcza jeśli zależy wam na powalającym gości efekcie. Bo czyż nie zachwycą ich chociażby stylowe zaproszenia z motywem pióra w pięknych, jesiennych barwach? To idealny pomysł na jesień!

Więcej pomysłów znajdziecie na stronie zapi.pl producenta luksusowych zaproszeń ślubnych.

Tekst i zdjęcia: Zapi

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj