Zimowe zaproszenia ślubne - inspiracje i propozycje

Zima to pora roku, która coraz częściej zostaje wybierana przez Narzeczonych na termin swojego ślubu. W Polsce jest to dość kapryśny czas jeżeli chodzi o pogodę, ale wybierając odpowiednie dodatki i zaproszenia możemy zdecydowanie dodać naszemu przyjęciu szczyptę zimowej magii.

Wybierając swoją papeterię ślubną zwykle zaczynamy od zaproszeń, pamiętajcie, że są one bardzo ważne, gdyż często informują gości o klimacie w jakim będzie utrzymane przyjęcie. Decydując się na zimowe wesele podkreślcie tę porę roku w papeterii. Delikatne śnieżynki czy też szyszki otulone śniegiem zdecydowanie pomogą w utrzymaniu mroźnej i tajemniczej aury i będą bardziej adekwatne do pory roku niż np. wielokolorowe kwiaty ;) Pomyślcie też o dodaniu np. prawdziwych szyszek czy gałązek oprószonych śniegiem do dekoracji na stołach. Miłośnikom górskich wędrówek polecamy zaproszenia z motywem ośnieżonych szczytów ;). Jeżeli jesteście zwolennikami jednak bardziej eleganckiego stylu to może warto zdecydować się na coś bardziej eleganckiego w minimalistycznym stylu. Przecież zima to nie tylko śnieg, ale też kolory jakie z nią nam się kojarzą czyli biel, lodowy błękit, granat czy też mieniące się srebro. A jeżeli Wasza data ślubu wypada w okolicach świąt Bożego Narodzenia czy Sylwestra to może warto postawić na kolor złoty i bordowy.

NASZA RADA: Jeżeli podoba Wam się wiele stylów zaproszeń i dodatków ślubnych pomyślcie o tym co najbardziej wpasuje się w stylistykę Waszej Sali weselnej :).

Tekst i zdjęcia: Galeria Metier
www.metier.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj