Zaproszenia ślubne - Dotyk Bieli

W tym sezonie ślubnym poczuj Dotyk Bieli
Dotyk Bieli to najnowsza kolekcja zaproszeń ślubnych przygotowana na bieżący sezon przez Drukarnię Artystyczną Cartalia.

Autorką niezwykłych projektów jest uznana europejska projektantka - dotoressa Jolanta Karwowska.
Sezon ślubny w pełni i każda para pragnie, by ich uroczystość była naprawdę wyjątkowa. O tej wyjątkowości zadecyduje cała masa drobiazgów, dlatego coraz częściej Narzeczeni przywiązują ogromna wagę to każdego z elementów ślubu i wesela - nawet tych najdrobniejszych, jakimi są ślubne druki, w tym zaproszenia. Bo zaproszenie to dzisiaj nie tylko kawałek papieru z informacją o dacie zaślubin, to rekwizyt rozdany wszystkim uczestnikom niezwykłego spektaklu o miłości. Musi być piękny.

O niezwykłości zaproszeń ślubnych z najnowszej kolekcji Drukarni Artystycznej Cartalia - Dotyk Bieli świadczy przede wszystkim zastosowana w ich produkcji innowacyjna technika druku jedwabiem. To ona daje wrażenie wypukłości i puszystości w dotyku, które wyróżniają te zaproszenia spośród wszystkich pozostałych. Do produkcji zaproszeń z serii Dotyk Bieli oprócz jedwabiu wykorzystano również klasyczne, miękkie papiery Fabriano, dzięki którym wszelkiego rodzaju tłoczenia są najlepiej widoczne, perłowe błyszczące powierzchnie papierów metalizowanych a także ręcznie czerpane papiery z jednego z najstarszych młynów w Europie. Nie brakuje też ozdób, choćby w postaci kryształków Swarovskiego. To wszystko sprawia, że każde z zaproszeń z kolekcji Dotyk Bieli jest małym dziełem sztuki.

źródło: informacja prasowa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj