Zaproszenia ręcznie robione - wyjątkowo, czyli indywidualnie

Ślub to uroczystość wyjątkowa – to przeczytasz na każdym portalu ślubnym, ale zaraz potem przeczytasz, jak to wspaniale jest wysłać gościom wydrukowane zaproszenia. Nie! Jeśli ślub ma być wyjątkowy, to musi się wyjątkowo zacząć!

Szacunek dla gości
Odpowiednia forma zaproszenia to sposób wyrażenia szacunku dla gości. Zaproszenia ślubne ręcznie robione są w tym wypadku w zasadzie jedyną dopuszczalną formą. Owszem, ich przygotowanie trwa dość długo i na pewno za złotówkę ich nie kupisz, ale musisz postawić się na miejscu zaproszonych gości - o ile milej jest trzymać w ręce coś więcej niż "wejściówkę": symbol szacunku i przywiązania nadawcy. Jeszcze nie tak dawno, choć technicznie można było zautomatyzować produkcję zaproszeń, przesłanie innego niż ręcznie wykonane, traktowane było jako faux pas.

zaproszenie ślubne góralskie folk góry
zaproszenie ślubne góralskie folk góry
Góralskie zaproszenie ślubne
zielone zaproszenie ślubne z konwalią
zielone zaproszenie ślubne z konwalią zielone zaproszenie ślubne z konwalią
Ręcznie malowane zielone zaproszenie ślubne z konwalią
beżowe zaproszenie ślubne z koronką
beżowe zaproszenie ślubne z koronką
Ręcznie robione zaproszenie ślubne z koronką


Charakter, styl, forma

Indywidualne zaproszenia na zamówienie wyróżniają się czymś więcej, niż tylko wyglądem. Tak często mówi się, że na weselu najważniejsza jest atmosfera, ale gdzie ta atmosfera, jeśli zespół muzyczny zastąpisz DJ-em i muzyką z płyty, a zaproszenia jakimiś zadrukowanymi kartkami z bloku rysunkowego. Indywidualny rys każdego wesela powstaje nie wtedy, kiedy goście przekraczają próg sali weselnej, ale wtedy, kiedy otrzymują zaproszenie. Właściwie przygotowane, nawet jeśli wręczysz je z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, będzie przepięknym prezentem i zapowiedzią naprawdę niepowtarzalnej zabawy. Dać komuś seryjnie produkowane zaproszenie na ślub to trochę tak, jakby zapraszać go na piątkową zabawę w remizie. Zwróć uwagę na to, że goście najpierw właśnie po zaproszeniu będą poznawali Ciebie i Twoją Drugą Połówkę. Dobre wrażenie można zrobić na wiele sposobów, ale w tym przypadku jedynym niezawodnym będzie piękne zaproszenie.

czerwone zaproszenie ślubne z różą, ręcznie malowane
czerwone zaproszenie ślubne z różą, ręcznie malowane
Czerwone zaproszenie ślubne z różą
różowe zaproszenie ślubne, ręcznie malowane
różowe zaproszenie ślubne, ręcznie malowane
Różowe zaproszenie ślubne z ręcznie malowanym kwiatem
pomarańczowe zaproszenie ślubne, ręcznie robione
pomarańczowe zaproszenie ślubne, ręcznie robione
Pomarańczowe zaproszenie ślubne


Na styku tradycji i nowoczesności

Nowoczesne technologie, w tym nowoczesne drukarki i doskonałej jakości papiery zdecydowanie ułatwiają produkcję zaproszeń ślubnych i wcale nie wykluczają się wzajemnie z ich tradycyjnym pięknem. Dziś paradoksalnie mamy nieskończenie większe możliwości produkcji pięknych zaproszeń niż kiedykolwiek i bardzo często po prostu z nich nie korzystamy. personalizowane zaproszenia na ślub ograniczają się dla wielu osób najczęściej tylko to zmiany imion adresatów, ale to tylko namiastka prawdziwej oryginalności. Każde zaproszenie, które robione jest ręcznie, różni się choćby minimalnie od pozostałych. Najnowsza technologia nie wyeliminuje drżenia ręki albo złamania włosia w pędzlu - takie detale jednak nie szpecą. Właśnie one stanowią o prawdziwej wartości uczucia, które kryje się za zaproszeniem.

Tekst i wykonanie zaproszeń: Anna Pinkosz, Nadzwyczajki.pl
www.nadzwyczajki.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

  • Link do komentarza ReniArtur poniedziałek, 30 marzec 2015 01:20 napisane przez ReniArtur

    Piękne są te zaproszenia. Ale że u mnie w rodzinie od pokoleń mam same krawcowe, postanowiłam dodać do zaproszeń krawiecki akcent. Kartkę z drukiem przykleiłam na filcową podkładkę a do zaproszenia dołączyłam małe serduszko z wyszytymi naszymi imionami. Rodzina była zachwycona. Moja jak i Artura

Skomentuj