Zaproszenia ślubne: osobiste, oryginalne, indywidualne, ręcznie wycinane

Nie jest najważniejsze, czy zaproszenia są tanie, ekskluzywne, czy robione ręcznie. Istotnym przymiotnikiem w tym przypadku jest słowo „osobiste”. 

Zdjęcie - Aneta Garbowska

Narzeczona jest z szewskiej rodziny z tradycjami? Poszukajcie zaproszeń z pięknym damskim bucikiem i dużym męskim butem. Jeśli kochacie drzewa to niech motyw drzewa będzie przewodni już na etapie zaproszenia, aby potem pojawić się na winietkach, w dekoracjach. Wykorzystajcie Wasze zdjęcia, zaprojektujcie fajną grafikę, wklejcie zasuszone zioła, namalujcie coś. Zróbcie to sami lub znajdźcie kogoś kto zrobi to dla Was. Taki ktoś postara się zrozumieć Wasze oczekiwania, marzenia i będzie umiał doradzić. Pokaże też jakie są najnowsze trendy, możliwości. Bardzo modne są obecnie koronki i zaproszenia wycinane laserowo lub (co warte uwagi) ręcznie. Wycinanki zagościły od kilku lat zarówno we wzornictwie, jak i w modzie, także tej ślubnej. Delikatne ażurowe wzory zachwycają i na pewno nie trafią do kosza.

Projektowane na indywidualne zamówienia mogą się okazać osiągalne finansowo. Warto poszukać. 

Warto pomyśleć też dłużej nad tekstem zaproszenia. Często wybierany jest jeden z gotowych dostępnych w Internecie, ale może usiądźcie wspólnie wieczorem i spróbujcie napisać coś swojego, bardzo osobistego. Może wiersz, stworzony dla ukochanej? Zachwycił mnie tekst jednej z par. Oto fragment: „..robić wspólnie kakao gdy zimno i grzanki na śniadanie i całować we włosy po przebudzeniu i na dobranoc i czytać książki obok siebie przed snem i mówić, że boli, że przemija i że czegoś nie umiemy i leżeć na słońcu nad wodą i ciągle szukać swoich rąk i wspólnie gotować i zachwycać się, że nam wyszło coś z niczego i dotykać i podziwiać i mówić, że bez Ciebie to bez sensu i nie pozwalać drugiemu rozpadać się na kawałki i nie mieć pieniędzy i je mieć i głaskać kota i czuć się bezpiecznie i tęsknić. Po prostu już zawsze być razem”.

A gdy skończą się ślubne uroczystości i weselne tańce, to ściągnijcie buty i zasadźcie razem drzewo, takie jak to, które pojawiło się w Waszych zaproszeniach.

zaproszenia ślubne, personalne zaproszeniaZdjęcie - Weselni Paparazzi
zaproszenia ślubne, personalne zaproszeniaZdjęcie - Katarzyna Zydroń
zaproszenia ślubne, personalne zaproszeniaZdjęcie - Aneta Garbowska
zaproszenia ślubne, personalne zaproszeniaZdjęcie - Izabela Sekuła Jak Motyle
zaproszenia ślubne, personalne zaproszeniaZdjęcie - Bogna Trętko


Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko
www.paperflowerart.pl

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

  • Link do komentarza Paulina99 wtorek, 17 maj 2016 08:58 napisane przez Paulina99

    Cudowne projekty :). Sami zdecydowaliśmy się na połączenie elegancji z wyszukanym wykonaniem - taka była kolekcja Secesja.
    pozdrawiam

Skomentuj