Ślub jesienną porą - poligrafia i zaproszenia ślubne

Paleta jesiennych kolorów daje młodym parom ogromne pole do popisu w wyborze zaproszeń oraz ozdób weselnych. Odcienie czerwieni pomarańczu, bordo, brązów, złotego żółtego z domieszką zieleni tworzą genialną mieszankę barw.

Barwy te na pewno uwidocznione zostaną podczas cudownej sesji ślubnej Młodej Pary. Mogą być także użyte w papeterii, bez których ślub nie może się odbyć.

Dzieło Matki Natury
Zaproszenia jesienne mogą zostać ozdobione grafiką przedstawiającą jesienne liście, pnącza i inne z kategorii przyrodniczej. Mogą także zostać ozdobione ornamentami w kolorach z palety od żółtego do bordowego lub brązu poprzez czerwony i pomarańczowy. Dodatkową ozdobą niech będą perełki lub kryształki. Te ozdoby w połączeniu z kremowym, lśniącym papierem tworzą mozaikę, która mogłaby równie dobrze wyjść spod ręki Matki Natury - mistrzyni kompozycji.


Jesienne barwy

Oprócz przystrojenia stołów w czerwono bordowe kwiaty lub też złote, dopasować można do nich także zawieszki na alkohole weselne. Winietki weselne wraz z numerkami stołów i tablicą z rozmieszczeniem gości z podobnej kolekcji pokierują gości we właściwe miejsce na sali weselnej. Menu z potrawami natomiast zaspokoi kulinarną ciekawość gości i przyjemnie ponęci ich kupki smakowe.


'Słówko' dla gości
Dekorację stołów można uzupełnić tekstami drukowanymi na zawieszkach, a także na winietkach imiennych.  Zabawne teksty na zawieszkach rozweselą gości w parze z trunkiem weselnym, który ozdabiają. Winietki zaś niech wzbogacą się o tekst ze specjalnym podziękowaniem dla gości od Pary Młodej.


Inną ciekawą propozycją jest nazwanie stołów weselnych nie zwykłymi numerkami, tylko nazwami miast, szczególnie jeśli Wasi goście pochodzą z różnych części polski lub świata.

Autor tekstu i wykonanie poligrafii: Anna Pinkosz, Nadzywczajki.pl
www.Nadzwyczajki.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj