Wydrukuj tę stronę

DJ na wesele – 5 wskazówek jak wybrać idealnego DJ-a, który zapewni świetną zabawę przez całą noc

Kiepska muzyka na weselu zepsuje nawet najlepiej zaplanowaną imprezę. Dlatego zanim wybierzesz wodzireja na swoje wesele, musisz dobrze go poznać. Poniżej kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym wybierzesz idealnego DJ-a na swoje wesele.

1. Poznaj osobę, którą zatrudniasz

Zanim zdecydujesz się na zatrudnienie DJ-a (nawet poleconego), dowiedz się, jaki jest jego/jej styl. Czy jest to osoba, która preferuje konkretny rodzaj muzyki, czy ktoś, kto dostosuje się do Twojego gustu. Jeśli DJ zgodzi się zagrać to, co spodoba się Tobie i Twoim gościom, świetnie trafiłeś. Muzyka na weselu wpływa na nastrój Twój i gości, więc odpowiednie piosenki zapewnią doskonałą zabawę. Dobry dj na wesele nie puszcza tylko muzyki z odtwarzacza, ale czuje klimat imprezy.

2. Upewnij się, że DJ zagra to, co chcesz

Wielu DJ-ei proponuje swoim klientom stworzenie listy piosenek, które mają być zagrane na weselu i listy z piosenkami „zabronionymi”. Jeśli wybrany przez Ciebie DJ tego nie oferuje, zastanów się nad zmianą. Nie chcesz przecież w środku imprezy upominać DJ-a i dopraszać się o ulubione kawałki. Albo słuchać piosenek, które nie odpowiadają Twojemu gustowi muzycznemu.

3. Ustal, jakie kawałki będzie grał DJ

Wybierasz wodzireja na wesele, więc jemu powierzasz kontrolę nad piosenkami, przy których będziecie się bawić. Dowiedz się jednak, jakie kawałki proponuje Twój DJ do tańca, a jakie na czas jedzenia. Lepiej ustalić to wcześniej, niż na weselu wysłuchiwać skarg gości.

4. Sprawdź, czy Twój DJ jest prawdziwym muzykiem

Jeśli chcesz, żeby na weselu wszyscy dobrze się bawili nie wystarczy tylko zatrudnić DJ-a. Musi być to DJ, który jest też muzykiem i zna się na miksowaniu piosenek. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoi goście do białego rana będą się wyśmienicie bawić.

5. Poznaj osobowość swojego DJ-a

Wodzirej na wesele nie może być wybrany przypadkowo. Może Twoi znajomi polecili Ci DJ-a, który na ich weselu świetnie się sprawdził. A Tobie styl tej osoby ani trochę nie odpowiada. Wybierz DJ-a, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni dobrą zabawę Twoim gościom.

dj na wesele, kogo wybrać

DJ na wesele ma za zadanie poprowadzić Twoją imprezę od początku do końca. Od niego zależy, jaka atmosfera zagości na sali i czy wszyscy będą dobrze się bawić. Zanim zatrudnisz weselnego wodzireja, zastanów się, jakiej osobowości poszukujesz i czego od niego oczekujesz. Chcesz, żeby DJ zabawiał gości organizując konkursy i zabawy? A może poszukujesz kogoś, kto zajmie się tylko puszczaniem muzyki i zachęcaniem do tańca? Dobrze przemyśl swój wybór, bo dobry wodzirej na weselu to sukces udanej imprezy.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

11 komentarzy